• چهارشنبه ۱۱ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9611-1391-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

با اعتباری بالغ بر 312میلیارد تومان انجام می شود

افتتاح و بهره‌برداری از 461 پروژه عمرانی و اقتصادی استان سمنان در دهه فجر امسال

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان از افتتاح و بهره‌برداری از 461 پروژه عمرانی و تسهیلاتی بین استان در دهه فجر امسال خبر داد و گفت: برای بهره‌برداری از این پروژه‌ها در مجموع بیش از 312 میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است.

به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه سمنان، قدرت الله ابک در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر اظهار کرد: همزمان با دهه مبارکه فجر 429 پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر 222 میلیارد تومان و 32 پروژه اقتصادی-تسهیلاتی با اعتباری افزون بر 90 میلیارد تومان افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

وی سهم سمنان از این پروژه‌ها را 32 پروژه با اعتباری بالغ بر 42 میلیارد تومان اعلام کرد و افزود:  همچنین همزمان با دهه فجر امسال 123 پروژه در شاهرود با اعتبار 60 میلیارد تومان، در دامغان 53 پروژه با اعتبار 35 میلیارد تومان، 60پروژه در گرمسار با اعتبار 29میلیارد تومان، 42پروژه با اعتبار پنج میلیارد تومان در مهدیشهر، 23 پروژه در شهرستان سرخه با اعتباری بالغ بر 2.5 میلیارد تومان ، آرادان 13 پروژه با اعتباری بیش از سه میلیارد تومان و 60پروژه در میامی با اعتباری 18 میلیارد تومانی به بهره‌برداری می‌رسد.

سرپرست معاونت عمرانی استانداری سمنان از کلنگ‌زنی 72 پروژه در این استان همزمان با دهه فجر خبر داد و گفت: عملیات اجرایی این پروژه‌ها با اعتباری بالغ بر یک‌هزار و 49میلیارد تومان در دهه فجر امسال آغاز می‌شود. همچنین یک پروژه افتصادی-تسهیلاتی نیز با اعتباری چهار امیلیارد تومانی در استان کلنگ‌زنی می‌شود.

وی با بیان اینکه این پروژه‌ها 348 فرصت شغلی جدید در استان ایجاد می‌کند افزود: دولت امسال توجه ویژه‌ای به ایجاد اشتغال در پروژه‌های مختلف دارد.

سرپرست معاونت عمرانی استانداری سمنان با اشاره به سهم مناطق روستایی از پروژه‌های امسال گفت: 216 پروژه از پروژه‌های امسال با اعتباری بالغ بر 48میلیارد تومان مربوط به مناطق روستایی است. ضمن اینکه 29 پروژه از پروژه‌های کلنگ‌زنی با اعتباری 47میلیارد تومانی مربوط به مناطق روستایی استان است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: