• سه شنبه ۱۰ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۵
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9611-1194-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرکل جدید آموزش و پرورش استان سمنان:

"احترام به معلم" بی‌هزینه‌ترین اقدام عاجلی که باید عملیاتی شود

مدیرکل جدید آموزش و پرورش استان سمنان از "احترام به معلم" به عنوان بی‌هزینه‌ترین اقدام عاجلی که باید در جامعه عملیاتی شود نام برد و گفت: حل مشکلات معیشتی  معلمان باید جزو اولویت اصلی مسئولان نظام باشد.
 به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، محمد دستورانی با بیان اینکه انگیزه معلمان، اولین مشکل آموزش و پرورش است، اظهار کرد: منابع مالی محدود است اما بعضی کارها نیاز به منابع مالی چندان زیادی ندارد.

وی با اشاره به جایگاه والای معلمان، خاطرنشان کرد: ما باید معلم را در کنار خود ببینیم  و احترام به معلم بی هزینه ترین کار و اقدام عاجلی است که باید انجام شود .

مدیر کل آموزش و پرورش استان گفت: هیچ جامعه ای برآیندش از کلاس های درسش بالاتر نیست و حل مشکلات معلمان باید جزو اولویت های نخست نظام باشد.

وی، عدم کیفیت آموزشی مطلوب در مدارس را از دیگر مشکلات آموزش و پرورش برشمرد و افزود: اگر طرح تعالی مدیریت و طرح تدبیر به خوبی اجرا شود بخشی از این مشکلات مرتفع می شود.

دستورانی "آسیبهای اجتماعی" را از دیگر مشکلات آموزش و پرورش برشمرد و اظهار کرد: آسیب های اجتماعی فرزندانمان را احاطه کرده است لذا برای برون رفت از این مشکلات باید تلاش جدی تری در عرصه های پرورشی و تربیتی انجام دهیم.

مدیر کل آموزش و پرورش استان سمنان با اشاره به برنامه های این اداره کل در خصوص مهارت آموزی تصریح کرد: در سال اقدام و عمل و تولید و اشتغال باید در این خصوص اقدام عملی جدی تری انجام شود چون است.

وی در خصوص بحث مشارکت های مردمی نیز اظهار کرد: اگر فاصله آموزش و پرورش با مردم کم شود، مردم در همه زمینه ها این سازمان را یاری می رسانند.

به گزارش ایسنا م حمد دستورانی امروز در آیینی با حضور معاون وزیر به عنوان مدیرکل جدید آموزش و پرورش استان معرفی شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: