• دوشنبه ۹ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۵
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9611-393-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

برگزاري همايش چالش‌ها و فرصت‌هاي فناوري اطلاعات در سمنان

سرپرست معاونت آموزشي جهاددانشگاهي استان سمنان از برگزاري همايش چالش‌ها و فرصت‌هاي فناوري اطلاعات در آموزش در سمنان خبر داد.

علي منصفي راد در گفتگو با خبرنگار ايسنا، منطقه سمنان با اعلام اين خبر گفت: نخستين همايش چالش‌ها و فرصت‌هاي فناوري اطلاعات در آموزش با همكاري استانداري سمنان، دانشگاه سمنان، اداره كل ارتباطات و فناوري اطلاعات استان سمنان، دانشگاه جامع علمي كاربردي استان سمنان و جهاددانشگاهي استان سمنان اسفندماه سالجاري در سمنان برگزار مي‌شود.

وي افزود: تقويت ارتباط دانشگاه و نيازهاي جماعه، تبادل دستاوردهاي پژوهشي و توسعه فناوري اطلاعات ساير مراكز علمي و آموزشي، ارتقاي سطح علمي مراكز دانشگاهي و شناسايي پژوهشگران و محققان توانمند، معرفي توانمندي‌هاي جهاددانشگاهي در حوزه فناوري اطلاعات، گسترش آموزش هاي تخصصي در حوزه فناوري اطلاعات و حركت در راستاي تسريع رشد اقتصادي و توسعه كارآفريني از مهمترين اهداف برگزاري اين همايش است.

سرپرست معاونت آموزشي جهاددانشگاهي استان سمنان اضافه كرد: جايگاه فناوري اطلاعات در رشته هاي ميان رشته‌اي، نقش فناوري اطلاعات در دوره هاي آموزشي با رويكرد كسب و كار، مطالعه تطبيقي آموزش‌هاي فناوري اطلاعات در ايران و دنيا، ظرفيت‌ها و فرصت‌هاي آموزشي كشور و توانمندي‌هاي آموزشي جهاددانشگاهي در حوزه فناوري اطلاعات بخشي از محورهاي همايش چالش‌ها و فرصت‌هاي فناوري اطلاعات در آموزش است.

منصفي راد ادامه داد: همچنين از محورهاي ديگر اين همايش كه در آن محققان و پژوهشگران به ارائه مقاله و سخنراني خواهند پرداخت مي‌توان به بررسي نقش فناوري اطلاعات در توسعه گردشگري و توريسم، شيوه‌هاي نوين آموزشي در حوزه فناوري اطلاعات، نقش آموزش‌هاي الكترونيكي در توسعه سواد ديجيتالي، آموزش‌هاي بين المللي و بررسي جايگاه جهاددانشگاهي، برندسازي آموزشي و شبكه و امنيت شبكه‌هاي كامپيوتري اشاره كرد.

وي خاطرنشان كرد: دبيرخانه اولين همايش چالش‌ها و فرصت‌هاي فناوري اطلاعات در آموزش در سمنان واقع در خيابان طالقاني، بالاتر از ميدان ارگ، نبش كوچه شهيد خواجوي، معاونت آموزشي جهاددانشگاهي استان سمنان است.   


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: