• چهارشنبه ۲۷ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۰
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9610-1193-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان:

گره‌گشایی از مشکلات کشور از مسیر دانشگاه‌ می‌گذرد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان معتقد است گره‌گشایی از مشکلات کشور از مسیر دانشگاه‌ می‌گذرد.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، دکتر مهدی شادنوش در نشست هیات امنای دانشگاه‌های علوم پزشکی سمنان و شاهرود، اظهار کرد: پیشرفت و توسعه کشور و رفع مشکلات آن به مدد دانشگاه و دانشگاهیان محقق می‌شود.

وی با اشاره به توجه ویژه دولت تدبیر و امید به حوزه سلامت افزود: با تلاش و همراهی دولتمردان در کشوری که سلامت افراد آن در اولویت 13 و 14 بود به اولویت اول رسیدیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان با بیان اینکه سربازان سلامت طرح نظام سلامت را با نهایت صداقت با همت خود به اجرا درآوردند  ادامه داد: طرح تحول نظام سلامت از موفق‌ترین طرح‌ها در کشور بود و موفقیت آن زمانی که در بدنه جامعه قرار می‌گیریم بیشتر مشهود است.

وی به سلامت اداری در علوم پزشکی استان اشاره و با بیان اینکه سال گذشته یک شکایت هم نداشتیم تصریح کرد: در حوزه دانشگاه علوم پزشکی سمنان دیگر مسئله‌ای به‌نام زیرمیزی وجود ندارد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان با اشاره به سطح بالای خدمات بیمارستانی در استان یادآوری کرد: بیمارستان‌های سطح استان در حد بیمارستان‌های سه ستاره خصوصی استان تهران ارائه خدمات می‌کنند.

شادنوش با بیان اینکه میزان رضایت مندی مردم بالارفته  است  افزود: خوشبختانه طرح جامع سلامت با پشتیبانی نیروهای صادق و نجیب سلامت استان به بهترین نحو درحال اجرا است .

وی با اشاره به برخی مشکلات و محدودیت‌های اعتباری در حوزه سلامت گفت: با همه دستنگی ها یک روز ارایه خدمات کاهش پیدا نکرد و همکاران ما با دستان خالی و نیت خالص و با روحیه جهادی، طرح نظام سلامت را پیش بردند.

وی به گستردگی کار در علوم پزشکی اشاره و خاطرنشان کرد: دانشگاه علوم پزشکی به تنهایی به اندازه هفت دستگاه اجرایی فعالیت می‌کند.

عضو هیئت علمی علوم پزشکی استان سمنان به ظرفیت‌های این دانشگاه در سمنان و شاهرود اشاره کرد و افزود: هر دو دانشگاه علوم پزشکی استان، زمینه رشد و رقابت با دانشگاه‌های بین‌المللی را دارند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: