• یکشنبه ۲۴ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۶
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9610-1494-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

هیات مؤسس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی استان سمنان انتخاب شدند

هیات موسس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی استان سمنان پس از رای‌گیری، انتخاب شدند.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان به نقل از روابط عمومي اداره كل ميراث‌فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري استان سمنان، در نشست هم اندیشی مدیران دفاتر خدمات مسافرتی استان سمنان که امروز و در محل هتل پارامیدای شاهرود برگزار شد، بردیا شریفی، علی واحدی و محمدحسین محب شاهدین به ترتیب و با کسب بالاترین آرا به عنوان هیات موسس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی استان انتخاب شدند.

سرپرست حوزه گردشگری اداره کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان سمنان هدف از برگزاری این جلسه را تشکیل انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی، هم اندیشی برای برگزاری هر چه بهتر رویداد تبریز 2018 و چگونگی شرکت در نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران عنوان کرد.

"نسیبه همتی" در رابطه با اهمیت تشکیل انجمن صنفی دفاتر استان گفت: دفاتر خدمات مسافرتی استان برای هم‌اندیشی و رسیدگی به مشکلات و احقاق حقوق صنفی خود نیاز به تأسیس انجمن صنفی دارند.

وی با بیان اینکه حوزه گردشگری اداره کل برای رفع مشکلات دفاتر خدمات مسافرتی آماده هر نوع همکاری است، افزود: مدیران دفاتر خدمات مسافرتی نیز همکاران بخش دولتی را در کنار خود ببینند.

وی در رابطه با اهمیت رویداد تبریز 2018  نیز افزود: سازمان کنفرانس اسلامی از سال 2015 با هدف ترویج گردشگری در کشورهای اسلامی، شهرهای قدس، قونیه، مدینه و در سال 2018 شهر تبریز را به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی برگزیده است.

وی با تاکید بر اهمیت رویداد تبریز 2018 برای گرشگری کشور، افزود: این رویداد را باید غنیمت شمرد و با استفاده از آن، ایران و جاذبه های آن را به جهانیان معرفی کرد.

سرپرست حوزه گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان سمنان به اهمیت حضور فعال در نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران نیز اشاره کرد و این نمایشگاه را فرصت مناسبی برای معرفی جاذبه‌های استان دانست.

در استان سمنان 30  دفتر خدمات مسافرتی فعالیت دارند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: