• شنبه ۲۳ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9610-4192-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی:

ایران درباره موضوعات دیگر با امریکا مذاکره نخواهد کرد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس و نماینده مردم دامغان گفت: ایران درباره موضوعات دیگر با امریکا مذاکره نخواهد کرد.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، ابوالفضل حسن بیکی در شورای اداری استان اظهار کرد: جمهوری اسلامی نه تنها مذاکره مجدد درخصوص برجام که تحت هیچ شرایطی درباره موضوعات دیگر نیز با امریکا مذاکره نخواهد کرد.

وی با اشاره به اظهارات اخیر ترامپ ادامه داد:  امریکایی ها اگر امروز از برجام کنار بروند ایران ضرر نخواهد کرد بلکه این ترامپ و امریکا است که ضرر می کنند.

نماینده دامغان ، همه وعده های امریکا را دروغ خواند و تصریح کرد: امریکایی ها نامطمئن و وعده شکن هستند آنها هرگز قابل اعتماد نبوده و نیستند.

وی با بیان اینکه امروز طرفداران مذاکره با امریکا همه پشیمان هستند ادامه داد:  امروز سخن مقام معظم رهبری، دولت و مسئولین نظام همین است از همین رو به امریکا نه می گوییم.

حسن بیگی تصریح کرد: در بحث تعلیق تحریم ها نیز این آمریکا است که ضرر می کند آنها تصورشان این است که با تعلیق و افزایش قیمت دلار، اروپا ضرر کند اما ایران به بلوغ کامل رسیده و قطعا از این شرایط سود می برد و آنکه ضرر می کند آمریکاست.

وی در بخش دیگری از سخنان خود بر لزوم توجه به مطالبات مردم تاکید کرد و افزود: نباید به گونه ای رفتار شود که دولت و قوا را تضعیف کنیم.

این نماینده مجلس با بیان اینکه در این چهار دهه کشور رشد زیادی کرده اضافه کرد: اگرچه در این چهل سال با همه اقدامات و پیشرفت ها؛ ضرر هایی را هم متحمل شدیم. در گذشته با 35 میلیون نفر جمعیت و تولید 6 میلیون بشکه نفت در روز و برداشت سه برابری از مخازن مشترک درآمدهای نفتی بالایی داشتیم اما امروز با 81 میلیون جمعیت، دومیلیون بشکه تولید داریم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: