• پنجشنبه ۲۱ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۶
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9610-3692-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نماینده سمنان، مهدیشهر و سرخه:

همه به مردم پاسخگو باشیم

نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس با بیان اینکه همه قوا و مدیران در ارتباط با مردم و مطالبات آنها مسئولیت دارند گفت: همه باید به مردم پاسخگو باشیم.

به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه سمنان، دکتر احمد همتی در گردهمایی ائمه جمعه استان سمنان که با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان، استاندار، نمایندگان شاهرود و سمنان، دادستان و... برگزار شد اظهار کرد: بیان نظرات از برخی تریبون‌ها، انعکاس جهانی دارد و لذا همه ما که تریبونی در اختیار داریم باید در بیان مسائل منافع کشور و مردم را در نظر داشته باشیم چرا که گاه این بیان در معادلات اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و...تاثیر ویژه دارد..

وی تصریح کرد: گاه چند جمله از لسان یک مسئول چه از بدنه اجرایی و دولت یا مجلس باشد و چه از بدنه دستگاه قضا یا ائمه جمعه که نماینده حاکمیت هستند ممکن است در روابط بین‌المللی ما با کشورهای دیگر تاثیر داشته باشد از این رو باید اظهار نظرها با در نظر گرفتن منافع کشور و نظام بیان شود.

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه اگر همه به معنای قرآنی اعتدال توجه نیم بسیاری از مشکلات به وجود نمی‌آید تصریح کرد: این که روحانیت ئ خصوصا ائمه جمعه علاوه بر دغدغه دین، دغدغه مردم و مشکلات آنها را دارد، اتفاق بسیار خوبی است.

وی با بیان اینکه این احساس که همه یک طرفند و مدیران و دولت یک طرف چندان درست به نظر نمی‌رسد افزود: همه مدیرانی که ذیل مجموعه نظام و قوای سه‌گانه هستند در قبال مردم مسئولیت دارند و به تعبیر زیبای رهبری معظم انقلاب ما یک مجموعه‌ایم.

همتی تخریب هرکدام از ارکان نظام را تخریب نظام دانست و گفت: هرگونه تخریبی که به هرکدام از ارکان مختلف نظام مقدمه تخریب نظام است و ممکن است که زمینه ایجاد تنش و سوءاستفاده دشمنان را فراهم کند لذا باید اگر هم نقدی هست با رویکرد علمی مطرح شود تا طرح آن به حل واقعی مشکلات یا نارسایی‌ها کمک کند.

وی یادآور شد: تخریب و سیاه‌نمایی در خصوص دولت یا هرکدام از بخش‌های نظام، منجر به کاهش اعتماد مردم به مجموعه نظام می‌شود و این به صلاح کشور نیست و باید از آن پرهیز کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: