• چهارشنبه ۲۰ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۹
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9610-3392-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

سردار شاهچراغی تاکید کرد:

لزوم پشتیبانی مستمر از جبهه مقاومت/ بهره‌گیری از ظرفیت‌های مردمی برای رفع مشکلات ‌مردم

فرمانده سپاه قائم آل‌محمد(عج)استان سمنان بر لزوم بهره‌گیری از ظرفیت‌های عمومی و مردمی در جهت رفع مشکلات و خدمت به‌مردم و مطالبات عمومی تاکید کرد.

به گزارش ایسنا،منطقه سمنان، سردار سیدمحمدتقی شاهچراغی در آیین تودیع و معارفه فرماندهان پیشین و جدید سپاه قائم (عج)استان سمنان، با اشاره به سخنان روز گذشته مقام معظم رهبری در خصوص برخی ضعف‌ها و مشکلات داخلی اظهار کرد: باید به این ضعف‌ها و مشکلات داخلی توجه و برای رفع آنها تلاش کنیم.

وی با بیان اینکه مردم به سپاه و بسیج اعتماد دارند افزود: این ارتباط یک ارتباط معنوی است و می‌توان از آن در راستای رفع برخی مشکلات عمومی بهره گرفت.

فرمانده جدید سپاه سیدالشهدا استان تهران با بیان اینکه استفاده از ظرفیت‌های عمومی می‌تواند به پاسخ‌گویی مناسب به برخی مشکلات داخلی کمک کند، به برخی طرح‌های سپاه استان در چند سال اخیر اشاره و خاطرنشان کرد: در این چند سال با کمک کمیته امداد، سپاه استان و بنیاد شهید استان و خود مردم یک مؤسسه تحت عنوان "مهر فاطمی" برای سرکشی و کمک به رفع مشکلات برخی محرومین و از جمله پیشکسوتان جهاد و مبارزه، ایثارگران و جانبازان و...تشکیل دادیم که این موسسه در همه شهرستان‌های هشت‌گانه استان نیز فعال شده تا به کمک خیرین به رفع مشکلات این قشر بپردازد لذا با توجه به توفیق این طرح انتظار داریم که فرماندهی جدید سپاه استان از این طرح حمایت و آن را ادامه دهد تا به کمک خیرین و مردم بخشی از مشکلات این عزیزان مرتفع شود.

سردار شاهچراغی یکی دیگر از اقدامات عمومی سپاه در چند سال اخیر را ایجاد یک سازوکار برای کمک به جمع‌آوری کمک برای جبهه مقاومت برشمرد و افزود: در همین ارتباط یک گروه با محوریت مردم در استان ایجاد شد که کار آن کمک به جبهه مقاومت است و تاکنون خدمات بسیار خوبی در این بخش داشته و با پشتیبانی از مقاومت به روند پیروزی‌های این جبهه کمک کرده است.

وی با بیان اینکه جبهه مقاومت یک جبهه مستمر است و نیازهای مستمری نیز دارد گفت: از همین رو کمک‌ها و پشتیبانی‌ها از این جبهه نیز باید مستمر و ادامه‌دار باشد.

فرمانده سپاه قائم آل‌محمد(عج)استان اظهار کرد: در طرحی که با هدف جمع‌آوری کمک‌ها برای جبهه مقاومت در استان اجرا شده همه اقشار مختلف مردم از کارمندان و مدیران گرفته تا کارگران و گروه‌های مختلف مردمی مشارکت داشتند لذا همه این اقشار در پیروزی‌های متعدد جبهه مقاومت شریک هستند.

وی از فرماندهی جدید سپاه قائم استان خواست با توجه به ضرورت تداوم پشتیبانی از محور مقاومت، از ادامه حیات این طرح در استان حمایت و آن را با قوت بیشتری ادامه دهد.

شاهچراغی با بیان اینکه خدمت بی‌منت ما را به دل‌های مردم نزدیک می‌کند گفت: خوشبختانه کار در سپاه اساسا از این جنس است.

وی از مردم استان به عنوان مردمی انقلابی نام برد و افزود: استان سمنان بر مبنای جمعیت سال 65 از نظر تعداد شهدا رتبه سوم و از نظر جانبازان رتبه دوم و از نظر اعزام رزمنده به نسبت جمعیت حائز رتبه اول کشور است و همین نشان از علاقه و دلبستگی آنها به نظام و انقلاب اسلامی دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: