• سه شنبه ۱۹ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۲
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9610-997-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

احداث ۱۶ ایستگاه هوایی توزیع برق در بسطام

سرمايه‌گذاري ۱۳ میلیاردی در تاسيسات صنعت توزيع برق بسطام

مدیر امور برق بسطام از سرمايه‌گذاري ۱۳ میلیاردی در تاسيسات صنعت توزيع برق بسطام خبر داد و گفت: علاوه بر این از ابتدای امسال تا کنون، ۱۶ ایستگاه هوایی توزیع برق با ظرفيت ۸۵۰ کيلوولت آمپر در اين بخش احداث شده است.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، جمال فرخ‌زاده با اشاره به برقراری سه هزار و ۸۷۰ متر شبکه فشار ضعیف هوایی و زمینی در بسطام افزود: 6 هزار و ۴۸۹ متر شبکه فشار متوسط هوايي و زميني در ۹ ماهه سال جاري در بسطام به انجام رسيده است.

وی با بیان این که ۱۵ هزار و ۹۸۱ متر شبکه توزیع برق در این منطقه اصلاح گردیده اظهار کرد: با تلاش کارکنان این امور، سه هزار و ۸۷۰ متر شبکه فشار ضعيف سيمي به کابل خودنگهدار تبديل شده است.

مدیر امور برق بسطام به اجرای ۲۹۱ پروژه عمرانی برق‌رسانی طی 9ماهه امسال اشاره کرد و يادآور شد: ۲۱۴ دستگاه سرچراغ جديد براي بهسازي روشنايي معابر شهری بسطام داير شده است. .

وی تصریح کرد: مبلغ ۱۳ میلیارد و ۴۱۲ میلیون ريال در راستاي اجراي تاسيسات صنعت توزيع برق بسطام در مدت زمان ذکر شده ، سرمايه‌گذاري شده است.

فرخ‌زاده همچنین خاطرنشان کرد: ارتباط فیدرهای میغان و پلیس راه ، احداث يک هزار و ۲۷۳ متر خط فشار متوسط هوايي و ۲۰۰ متر شبکه ۲۰ کيلوولت زميني در جاده جنگل ابر ، تعويض و تقويت يک هزار و ۴۶ متر شبکه فشار متوسط فيدر رزمندگان در جاده مجن، تامين برق چاه آب شرب روستاي ابر ، تبديل دو هزار و ۵۲۰ متر شبكه سيمي روستاي شاهكوه سفلي به كابل خودنگهدار و برقرار يك دستگاه پست هوايي عمومي در روستاي چهار باغ ، از اقدامات پيش بيني شده سه ماهه چهارم امور برق بسطام است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: