• دوشنبه ۱۸ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-1790-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

اولین انتصاب شهردار جدید سمنان/ افتتاح فرهنگسرای امید خانواده سمنان در دهه فجر

با صدور حکمی از سوی شهردار سمنان "عباس بابایی " به سمت سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان منصوب شد.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان،دکتر سید محمد ناظم رضوی شهردار سمنان در جلسه شورای معاونین بااعلام این خبر اظهار کرد: سازمان فرهنگی ، اجتماعی ورزشی یکی از سازمان های مهم و تاثیرگذار شهرداری است که اساسنامه جدید آن هم مصوب شده و امیدواریم تحولات خوبی در آن صورت بگیرد.

وی افزود: سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی از این پس بر روی فعالیت‌های اصلی خود متمرکز می‌شود و طی توافق‌های انجام شده بخشی از فعالیت‌های انها به سازمان سیما و منظر شهری محول می شود.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به سوابق و تخصص دکتر بابایی امیدواریم این مجموعه به خوبی هدایت شود و مهندس نجاریانی نیز به عنوان رئیس هیات مدیره یاریگر خوبی برای این سازمان باشند .

شهردار سمنان افتتاح فرهنگسرای امید خانواده را مهمترین اتفاق پیش روی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی دانست و افزود: افتتاح این فرهنگسرا در دهه مبارک فجر اتفاق خوبی برای شهر را رقم می‌زند و مورد حمایت استانداری نیز هست.

وی از سرپرست این سازمان خواست برای ایام نوروز برنامه‌ریزی مناسبی صورت بگیرد و شهروندان و مسافران شاهد اتفاقات و برنامه های خوبی برای این ایام باشند.

در این نشست از زحمات 10 ماهه مهندس جواد نجاریانی به عنوان سرپرست این سازمان تقدیر شد و حکم دکتر بابایی به وی اعطا شد.

در حکم دکتر بابایی آمده است :" نظر به تجارب ارزشمند جنابعالی به موجب این ابلاغ با حفظ پست سازمانی و سمت به عنوان سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری منصوب می گردید .امید است با استعانت از درگاه ایزد منان و در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و با بهره گیری از کلیه ظرفیت های موجود و رعایت کامل قوانین و مقررات و نیز سرلوحه قراردادن همت ، تلاش و پیگیری مجدانه مطابق با مفاد اساسنامه ، مساعی مطلوب خویش را در ارتقاء اهداف مربوطه معمول نمایید .توفیقات روزافزون جنابعالی را در ایفای کامل مسئولیت محوله از خداوند سبحان مسئلت می نمایم.

عباس بابایی مدیر عاملی سازمان پارکها،معاون شهرداری منطقه دو و رئیس مرکز جامع علمی کاربردی شهرداری سمنان  را در کارنامه خود دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: