• شنبه ۱۶ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۰
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9610-395-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

/يادداشت/

"اتحاد"؛ جواب يك سوال

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه سمنان در ديدار صبح روز پنجشنبه 14 ديماه با وزير كشور با اشاره به مشکل جدی کم‌آبی در این استان خطاب به استاندار جدید سمنان گفت: مردم استان از شما دو چیز می‌خواهند آب آب  آب؛ کار کار کار.

 آیت‌الله سیدمحمد شاهچراغی در دیدار با وزیر کشور كه به منظور تكريم و معارفه استاندار سمنان به اين شهر سفر كرده بود، در جملاتي كوتاه خطاب به وزیر کشور و استاندار جدید سمنان گفت: ما از استاندار جديد كه عالي‌ترين مقام اجرايي دولت در استان سمنان هستند دو چيز مي‌خواهيم آب آب  آب؛ کار کار کار

اما به راستي چرا نماينده ولي فقيه در استان در ديدار با وزير كشور انقدر بر روي مشكل آب استان سمنان تأكيد جدي داشتند و آن را به عنوان يك مطالبه جدي از سوي مردم استان مطرح كردند؟ جواب اين سوال يك كلمه است و آن كلمه "اتحاد" است.

در ديدار وزير كشور با امام جمعه سمنان در محل دفتر ايشان يك اتفاق بسيار زيبا از لنز دوربين‌ها و قلم خبرنگاران جا ماند و آن همگرايي و هماهنگي بسيار زيبا و مطلوب نمايندگان مردم استان سمنان در مجلس شوراي اسلامي در بيان يك مسئله و مطالبه جدي مردم اين استان در حضور مقامات و مسوولين كشوري بود.

زماني كه وزير كشور وارد دفتر امام جمعه سمنان شد، نمايندگان گرمسار و آرادان و شاهرود و ميامي همراه وي و ساير مسوولين وارد دفتر امام جمعه شدند و اندكي بعد، نماينده سمنان، مهديشهر و سرخه وارد اتاق شد، اما چراغ اول زماني روشن شد كه نماينده دامغان در حين وارد شدن به اتاق و دفتر امام جمعه سمنان با صداي بلند مي گفت: "قطعاً استاندار جديد سمنان مشكل آب استان و انتقال آب درياي خزر را در رأس امور خود قرار خواهند داد"، لازم به ذكر است كه در اين لحظه عكاسان  و تعدادي از خبرنگاران كه در اتاق بودند توسط حفاظت از اتاق خارج مي‌شدند و در اتاق ديگري منتظر ماندند.

اما اين تمام ماجرا نبود و زماني كه امام جمعه سمنان در حال بيان مطالبات مردم استان بودند سختگيري‌هاي تيم حفاظت كمتر شد و عكاسان و خبرنگاران مجدداً توانستند به نوبت وارد اتاق كوچكي شوند كه مسوولين استان رو در روي وزير كشور شانه به شانه نشسته بودند، صحبت‌هاي نماينده ولي فقيه در استان در حال خاتمه پيدا كردن بود كه نمايندگان مردم استان از فرصت حضور وزير كشور استفاده كردند و حل مشكل آب و بحران آب استان سمنان را به امام جمعه سمنان يادآور شدند، در اين لحظه نمايندگان استان با همگرايي و هماهنگي بي نظيري گفتند: "آب، آب آب" اين موضوع باعث شد ساير مسوولين حاضر در اتاق نيز همراه شوند.

در اين لحظه‌ نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه سمنان نيز از اين همگرايي و اتحاد ايجاد شده در بيان مسايل و مشكلات استفاده كرد و گفت: ما از استاندار جديد كه عالي ترين مقام اجرايي دولت در استان سمنان هستند دو چيز مي‌خواهيم آب آب  آب؛ کار کار کار

آيت الله شاهچراغي با اشاره به اینکه استان سمنان همواره از وحدت مثال‌زدنی برخوردار بوده افزود: توصیه ما به دکتر چاووشی استاندار جدید سمنان این است که این وحدت و انسجام همچنان حفظ شود.

روز پنجشنبه 14 ديماه، همه جا سخن از اين اتحاد و وحدت خصوصاً در بين مسوولين استان سمنان بود اتحادی كه به عينه در دفتر امام جمعه سمنان بروز و نمود پيدا كرد، با اين همگرايي و هماهنگي كه نتيجه همان اتحاد و وحدت است بي شك مشكلات استان سمنان به راحتي حل خواهد شد.

حال كه مسوولين و نمايندگان استان سمنان با اين اتحاد بسيار زيبا و ظاهراً از قبل هماهنگ شده مشكل آب استان سمنان را مطرح كردند، اميد است وزير كشور، استاندار سمنان و در رأس دولت، رئيس جمهور نيز براي حل اين مشكل و بحران در زادگاه خود، به طور جدي به مسئله ورود پيدا كنند و مردم استان سمنان نيز حاصل و نتيجه اين اتحاد و وحدت مثال زدني را لمس كنند.

يادداشت: مسعود محقق – ايسنا سمنان


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: