• پنجشنبه ۱۴ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۶
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9610-797-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

صرف اعتباری بالغ بر 12میلیارد ریال در پروژه‌های برق‌رساني مهدیشهر

مدیر توزیع برق شهرستان مهدیشهر از صرف اعتباری بالغ بر 12 میلیارد ریال در پروژه‌های عمرانی توزیع برق مهدیشهر خبر داد و گفت: اصلاح شبکه ۲۰ کیلوولت و فشار ضعیف منطقه رسم رودبار و چندین پروژه عمرانی دیگر در شهمیرزاد، درجزین و مهدیشهر تا پایان امسال اجرایی مي‌شود.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، حسین حافظی با اشاره به اقدامات پیش‌بینی شده برای سه ماهه پاياني سال ۹۶ اظهار کرد: احداث شبکه ۲۰ کيلوولت زميني امام خمینی شهميرزاد، توسعه شبکه زميني و اصلاح خط ۲۰ کيلوولت خيابان بسيج شهميرزاد، برقراري دو بانک خازني به ظرفيت ۳۰۰ كيلووات در ورودي روستاي فولادمحله ، نصب ريكلوزر و ترانس ولتاژ در جاده فولادمحله، اصلاح شبكه ۲۰ كيلوولت دربند مهدیشهر، بهينه‌سازي شبكه فشار متوسط ابتداي درجزين و برقراري شبكه جهت ايجاد نقطه مانور، از برنامه‌هاي در دست اقدام اين مديريت در سه ماه پایانی امسال است.

وی با بیان این که از ابتدای امسال تاکنون ، دو هزار و ۷۳۴ متر شبکه فشار ضعیف هوایي و زميني در سطح شهرستان مهدیشهر داير شده افزود: همچنین در راستاي تغذيه برق مشترکين، 6 ايستگاه هوايي توزيع برق با ظرفيت ۳۰۰ کيلوولت آمپر برقرار شده است.

مدیر توزیع برق شهرستان مهدیشهر همچنین به اصلاح ۲۳ هزار و ۳۰۳ متر شبکه توزیع برق، از آغاز امسال تا به حال در این شهرستان اشاره و اظهار کرد:  ۲۰۵ دستگاه سرچراغ جدید به منظور ارتقای وضعیت روشنايي معابر سطح شهرستان نصب شده است.

وی با اشاره به برخی خدمات توزیع برق در شهرستان مهدیشهر یادآور شد: مبلغی بالغ بر ۱۲ میلیارد و ۷۸۷ میليون ريال، صرف اجراي پروژه‌هاي عمراني برق‌رساني اين شهرستان شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: