• سه شنبه ۱۲ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۲
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9610-697-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

اجرای ۴۹۵ پروژه عمرانی برق‌رسانی در گرمسار

مدیر توزیع برق شهرستان گرمسار از اجرای ۴۹۵ پروژه عمرانی برق‌رسانی از ابتدای امسال تاکنون در اين شهرستان خبرداد.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، حسین صفری با بیان اینکه از ابتدای سال ۹۶ تا کنون، ۷۸۲ مشترک جدید، جذب شده اند گفت: هفت هزار و ۸۰۰ متر شبکه توزیع برق با هدف جلب رضايت مشترکان در اين شهرستان بهينه سازي شده است.

وی با اشاره به احداث چهار هزار و ۷۰۰ متر شبکه فشار ضعیف هوایی و زمینی در سال‌جاری، افزود: به منظور تامين برق متقاضيان و مشترکان جديد، ۲۲ هزار متر شبکه فشار متوسط هوايي و زميني هم توسعه يافته است.

مدیر توزیع برق شهرستان گرمسار با بیان اینکه ۹۲ ایستگاه هوایی توزیع برق در اين شهرستان به بهره‌برداري رسيده اظهار داشت: چهار هزار و ۴۰۰ متر کابل خودنگهدار به همراه ۱۵۷ عدد سرچراغ جديد در اين شهرستان داير شده است.

وی تصریح کرد: از آغاز سال جاری تا به حال، مبلغ ۴۷ میلیارد و ۵۸۷ میليون ريال براي توسعه زير ساخت‌هاي صنعت توزيع برق اين شهرستان سرمايه‌گذاري شده است.

صفری به مهمترین برنامه‌های سه ماهه چهارم این مدیریت در گرمسار اشاره کرد و يادآور شد: اصلاح فيدر هنرستان به طول شش هزار متر، بهسازي فيدر سردره به سمت کرک به طول چهار هزار و ۵۰۰ متر، نصب پنج دستگاه پست در راستاي پروژه کاهش تلفات برق، بهينه سازي فيدر چشمه نادي به طول دو هزار و ۵۰۰ متر، برقراري يک هزار متر شبکه ۲۰ كيلوولت زميني و تجهيز يك باب پست زميني، از اقدامات در نظر گرفته است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: