• یکشنبه ۱۰ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-1191-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

اجرای طرح توسعه و بهینه‌سازی ۱۶۲ کیلومتر شبکه توزیع برق در استان سمنان

معاون برنامه‌ریزی و مهندسی شرکت توزیع برق استان از اجرای طرح احداث و اصلاح ۱۶۲ کیلومتر شبکه فشار متوسط و فشار ضعيف خبر داد.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، سیدمحمد حسینی‌نژاد با اشاره به توسعه ۱۰۳ هزار متر شبکه فشار متوسط و فشار ضعیف اظهار کرد: از ابتدای سال ۹۶ تاکنون، ۵۹ کیلومتر خطوط توزيع برق در این استان بهسازی شده است.

وی با بیان این که با تلاش کارکنان واحدهای اجرایی این شرکت، ۱۲۷ ايستگاه هوايي توزيع برق نصب و در مدار قرار گرفته است افزود: عمليات اصلاح و تعميرات ۸۲ دستگاه ترانس هوايي و دو ايستگاه زميني توزيع برق در سطح این استان به اجرا درآمده است.

معاون برنامه‌ریزی و مهندسی شرکت توزیع برق استان با بیان این که برای ارتقاء و بهبود وضعیت روشنایی از آغاز امسال تا به حال، يک هزار و ۶۱۰ دستگاه سرچراغ در معابر استان داير شده اظهار کرد: دو هزار و ۱۰ عدد سرچراغ در راستاي خدمت رساني به مردم بهسازي شده است.

حسینی‌نژاد با بیان این که از فروردین سال جاری تا زمان حاضر، پنج هزار و ۳۲۷ مشترک جدید، جذب اين شرکت گرديده يادآوری کرد: هم اينک شرکت توزيع نيروي برق استان سمنان به بيش از ۳۶۴ هزار مشترک خدمت رساني مي‌کند.

 وی تصریح کرد: به منظور اجرا، توسعه و احداث این طرح‌ها، اعتباری بالغ بر ۹۹ میلیارد و ۵۰۰ ميليون ريال در این بخش سرمايه‌گذاري شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: