• یکشنبه ۱۰ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-1091-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

کشف یک تخلف از هر 10 بازرسی از صنوف و مراکز تجاری شاهرود

سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان شاهرود از انجام 4 هزار و 353 مورد بازرسی از واحدهای صنفی و تجاری و اقتصادی فعال در نه ماهه گذشته سال جاری خبر داد.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان محمدرضا کاملی با اعلام این خبر گفت: این بازرسی‌ها به منظور پایش وضعیت بازار کالا و خدمات بویژه کالاهای اولویت‌دار و نظارت بر مراکز فعال تجاری و اقتصادی شهرستان و همچنین جلوگیری از هرگونه افزایش بی‌رویه قیمت‌ها در قالب طرح‌های مختلف صورت گرفته است.

وی تصریح کرد: در این بازرسی‌ها که توسط کارشناسان نظارت و بازرسی، بازرسان اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان شاهرود و ناظران افتخاری شهرستان و بازرسان اتاق اصناف شهرستان شاهرود به‌صورت مستمر و روزانه از واحدهای صنفی و سطح عرضه انجام شده است تعداد 479 مورد پرونده تخلف ثبت شد.

کاملی ادامه داد: این تخلفات اعم از گران‌فروشی، کم‌فروشی، عدم درج قیمت و نصب نرخنامه، عدم ارائه فاکتور و عرضه، فروش و نگهداری کالای قاچاق و... به ارزش ریالی 2 میلیارد و 103 میلیون ریال کشف که جهت بررسی و صدور رأی به تعزیرات حکومتی ارجاع شد.

سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان شاهرود ضمن تقدیر از زحمات دستگاه‌های اجرایی خاطرنشان کرد: همشهریان و شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف از سوی واحدهای صنفی، مراتب را به شماره تلفن گویا 124 سامانه ستاد خبری سازمان صنعت، معدن و تجارت گزارش دهند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: