• چهارشنبه ۶ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9610-293-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

سرپرست معاونت آموزشي جهاددانشگاهي استان سمنان:

دوره آموزشي و آزمون جذب كمك پرستاري توسط جهاددانشگاهي سمنان برگزار شد

سرپرست معاونت آموزشي جهاددانشگاهي استان سمنان از به پايان رسيدن دوره آموزشي كمك پرستاري در استان سمنان توسط اين نهاد خبر داد و گفت: آزمون جذب نيروي شركتي كمك پرستاري در مراكز آموزشي و درماني استان سمنان با شركت فراگيران و فارغ التحصيلان دوره آموزشي و با همكاري جهاددانشگاهي و دانشگاه علوم پزشكي سمنان برگزار شد.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، علي منصفي‌راد گفت: بالغ بر 160نفر از متقاضيان در دوره آموزشي كمك پرستاري جهت جذب در مراكز آموزشي و درماني استان سمنان شركت كردند و دوره آموزشي كمك پرستاري را به پايان رساندند و فارغ التحصيل شدند.

وي گفت: بر اساس تفاهم نامه منعقد شده بين جهاددانشگاهي و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي و در راستاي تكميل طرح تحول نظام سلامت و با هدف آموزش كمك پرستاران تدوين و طراحي شد و جهاددانشگاهي مجري برگزاري دوره آموزشي كمك پرستاري(بهياري) در 23 استان كشور شد.

سرپرست معاونت آموزشي جهاددانشگاهي استان سمنان با بيان اينكه معاونت آموزشي جهاددانشگاهي استان سمنان مجري برگزاري اين دوره آموزشي در استان سمنان بود، خاطرنشان كرد: اين دوره آموزشي كه از سال 1394 آغاز شده است، بالغ بر 110 نفر از متقاضيان در دوره آموزشي كمك پرستاري جهت جذب در مراكز آموزشي و درماني استان سمنان شركت كردند.

منصفي راد افزود: برگزاري اين دوره آموزشي با مجوز معاونت پرستاري وزارت بهداشت و هماهنگي با دانشگاه علوم پزشكي استان سمنان بر عهده جهاددانشگاهي استان سمنان بود كه اكنون به پايان رسيده است و آزمون تئوری جذب نیروی شرکتی مرکز آموزشی پژوهشی درمانی کوثر نيز در دانشگاه علوم پزشكي سمنان برگزار شد.

سرپرست معاونت آموزشي جهاددانشگاهي استان سمنان اضافه كرد: در این مرحله از بین شرکت کنندگان در آزمون تئوری، 16 نفر شامل 8 نفر نیروی آقا و 8 نفر نیروی خانم که بیشترین امتیاز را کسب می کنند جهت آزمون عملی فراخوان شده و از بین آنان نیروهای مورد نیاز انتخاب خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: