• سه شنبه ۵ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-691-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون امور اقتصادی استانداری سمنان خبر داد:

پایداری 70درصد تعهد اشتغال استان سمنان در سال‌جاری

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری سمنان از آنچه از پایدار شدن 70درصد تعهد اشتغال استان در سال‌جاری می‌خواند خبر داد.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، محمد همتیان در نهمین جلسه کمیسیون هماهنگی بانک‌های استان  با اعلام این خبر اظهار کرد: استان همه توان خود را به کار می‌گیرد که تا پایان سال 30درصد باقی‌مانده که بانک‌ها در محقق شدن آن نقش مهمی دارند را نیز محقق کند.

وی با تقدیر از همراهی بانک‌های استان در پروژه‌های اقتصادی تسهیلاتی افزود: تعامل و هماهنگی خوب بین دستگاه‌های استان فضای کاری بسیار خوبی در استان ایجاد کرده است.

همتیان اشتغال را مطالبه مهم برشمرد و گفت: همه دستگاه‌های استان و از جمله بانک‌ها و دستگاه‌های اجرایی و نظارتی باید دست به دست هم دهیم تا پاسخ مناسبی به این مطالبه مردم بدهیم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری سمنان با بیان اینکه نگاه تعاملی بین دستگاه‌ها و شبکه بانکی استان وجود دارد اضافه کرد: این تعامل سبب شده که در 90 کارگروه تسهیل و رونق اقتصادی، ظرفیت های خوبی در استان فعال شود.

وی یادآوری کرد: در سال گذشته 430 هزار میلیارد ریال تسهیلات از سوی بانک‌ها به واحدهای تولیدی استان پرداخت شد و امسال نیز 900هزار میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به استان سمنان تخصیص یافته که تاکنون بخش زیادی از آن پرداخت شده است.

همتیان با اشاره به نیاز واحدهای استان به نقدینگی بیشتر از مدیران بانک‌های استان خواست در جذب اعتبارات تلاش بیشتری کنند.

معاون استاندار سمنان شفاف سازی و اطلاع رسانی مناسب به مشتریان بانک‌ها را امری ضروری دانست و گفت: دستگاه‌های نظارتی و از جمله دیوان محاسبات، بازرسی کل و دیگر دستگاه‌ها نیز باید برای استفاده بهتر واحدهای تولیدی از ظرفیت بانک‌ها ضمن رعایت قوانین با نگاه بازتری به ضرورت های شرایط فعلی داشته باشند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: