• سه شنبه ۵ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۱
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9610-397-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرعامل اتحادیه تعاون روستایی گرمسار و آرادان خبرداد:

خرید تضمینی 300 تن وش پنبه از کشاورزان گرمسار و آرادان/ پرداخت نیمی از مطالبات پنبه‌کاران

مدیرعامل اتحادیه تعاون روستایی گرمسار و آرادان گفت: تاکنون 50 درصد از مطالبات کشاورزان پنبه‌کار شهرستان‌های گرمسار و آرادان که وش تولیدی خود را به شبکه تعاون روستایی تحویل دادند، پرداخت شده است.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، خالقی، با اشاره به اینکه تاکنون 300 تن وش پنبه از کشاورزان پنبه کار این دو شهرستان خریداری شده است، افزود: ارزش این میزان محصول ده میلیارد ریالاست که از 70نفرازکشاورزان خریداری شده است.

مدیرعامل اتحادیه تعاون روستایی گرمسار و آرادان خاطرنشان کرد: با توجه به استقبال کشاورزان از فروش محصول پنبه به تعاون روستایی و به منظور حمایت از کشاورزان و ایجاد تعادل در بازار، قیمت خرید هر کیلو وش پنبه را از 3200 تومان به 3266 تومان افزایش دادیم.

محمدباقر محمدحسینی، رئیس اداره تعاون روستایی شهرستان گرمسار، با اشاره به گلایه پنبه کاران از قیمت خرید پنبه اظهار کرد: وقتی می گوییم نرخ توافقی یعنی محصول طبق نرخ روز تغییر می‌کند. ضمن اینکه این قیمت طبق مصوبه کمیته کارگروه خرید وش توافقی و بالاتر از قیمت تضمینی تعیین شده از طرف دولت مشخص شده است .

وی یادآور شد: در سال زراعی جاری شبکه تعاون روستایی استان سمنان با هدف تثبیت و تنظیم قیمت در بازاروش پنبه محصول تولیدی آنان را از پنبه کاران گرمسار و آرادان خریداری می‌کند.

به گزارش ایسنا همه کشت پنبه استان سمنان در دو شهرستان گرمسار و آرادان انجام می شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: