• شنبه ۲ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-291-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس کارگروه زیربنایی و شهرسازی استان:

سند آمایش استان سمنان به زودی آماده می‌شود زمان پاسخگویی به استعلامات به حداقل ممکن برسد

استاندار و رئیس کارگروه تخصصی امور زیربنایی و شهرسازی استان سمنان با اشاره به تدوین سند آمایش سرزمین این استان و اهمیت آن در امور زیربنایی و توسعه گفت: سند آمایش سرزمین استان,به زودی آماده می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایسنا،منطقه سمنان، محمدرضا خباز در کارگروه تخصصی امور زیربنایی و شهرسازی استان سمنان، از این سند به عنوان یک سند مهم و ضروری نام برد و اظهار کرد: تدوین این سند و توجه به آن یک ضرورت بوده که خوشبختانه در حال نهایی شدن است.

وی از آمادگی استان سمنان برای زمینه‌سازی برای فعالیت سرمایه‌گذاران در این استان خبر داد و افزود: استانداری سمنان با همه توان از سرمایه‌گذاران در شهرستان‌های مختلف استان حمایت و استقبال می‌کند.

خباز با اشاره به مشکل صدور مجوزها و استعلام‌های قانونی در خصوص طرح‌ها و پروژه‌ها خاطرنشان کرد: باید مصوبه ای در خصوص تعیین کف و سقف زمان پاسخ به این استعلامات مشخص شود تا از طولانی شدن فرآیند پاسخ‌ها جلوگیری شود.

استاندار سمنان گفت: استعلامات از ارگان‌های دولتی در اسرع وقت باید پاسخ داده شود زیرا دریافت پاسخ سریع به استعلامات از انتظارات مردم و سرمایه‌گذاران است.

رئیس کارگروه تخصصی امور زیربنایی و شهرسازی استان سمنان با بیان اینکه پاسخ به سرمایه‌گذران در استان باید در حداقل زمان انجام شود افزود: تسریع در پاسخگویی سبب می‌شود تا سرمایه گذاران دچار سرگردانی نشوند و با انگیزه و دلگرمی بیشتر در امر تولید و اشتغال مشارکت کنند.

استاندار سمنان با بیان اینکه در استان سمنان حدودا 325 روز در سال هوا آفتابی است تصریح کرد: استان سمنان بهترین مکان برای سرمایه‌گذاری در حوزه انرژی‌های پاک و از جمله خورشیدی است لذا باید از این فرصت و ظرفیت خدادادی کمال بهره را ببریم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: