• جمعه ۱ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۶
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9610-194-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان اعلام کرد:

فروش 2 میلیاردی بن خرید کتاب در پانزدهمین نمایشگاه کتاب بزرگ استان سمنان

معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان حجم خرید بن کتاب در پانزدهمین نمایشگاه کتاب این استان تا یک روز مانده به پایان این نمایشگاه را بیش از دو میلیارد ریال اعلام کرد.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، ابوالفضل دلآرام بااعلام این خبر، گفت: استقبال مردم استان از نمایشگاه کتاب بزرگ سمنان در روزهای اخیر بسیار خوب بوده است.

معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با اشاره به میزان فروش ناشران از این نمایشگاه تصریح کرد: در این مدت یک هزار و ٨١٥ قطعه بن ٥٠٠ هزار و یک میلیون ریالی توسط مراجعه کنندگان به نمایشگاه کتاب از سوی بانک شهر عرضه شده است.

دلآرام اظهار داشت: مردم با خرید بن از تخفیف ٢٠ درصد برخوردار شده اند و ناشران نیز حداقل ١٠ درصد تخفیف اعمال می کنند و در نهایت کتاب های نمایشگاه با ٣٠ درصد تخفیف دراختیار متقاضیان فرهنگ مکتوب قرار می گیرد .

معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یادآور شد.نمایشگاه کتاب سمنان امشب جمعه پس از یک هفته به کار خود پایان می دهد.

وی اضافه کرد: در این نمایشگاه ٢٥٣ ناشر کشوری و 15 ناشر استانی آثار و تولیدات منتشر شده خود را به دوستداران کتاب در استان عرضه دادند.

وی همچنین یادآور شد: در حاشیه پانزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان، ده ها برنامه جنبی و همایش مرتبط با حوزه فرهنگ و کتاب از سوی ارشاد اسلامی برگزار شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: