• سه شنبه ۱۴ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۰:۴۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 969-1890-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرمانده انتظامی استان سمنان:

رفتار پلیس با مردم باید توأم با ادب و احترام باشد

فرمانده انتظامی استان سمنان با اشاره به جایگاه والای مردم در نظام اسلامی از مردم به عنوان صاحبان حقیقی کشور و نظام نام برد و گفت: پلیسباید با کمال ادب و متانت با آحاد جامعه برخورد کرد چرا که شأن پلیس، خدمتگزاری به مردم همراه با رعایت اخلاق است.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، سردار روح الامین قاسمی در جمع مسئولان و ماموران انتظامی این استان ضمن تبریک هفته وحدت و ولادت باسعادت خاتم الانبیاء(ص) با بیان اینکه رفتار پلیس با مردم باید توأم با ادب و احترام باشد، اظهار کرد کرد: همه حوزه ها و بخش های نیروی انتظامی در حال امر به معروف و نهی از منکر هستند و در تک تک ماموریت های پلیس به این دو فریضه توجه می شود.

سردار قاسمی در بخش دیگر سخنان خود به تبیین جایگاه رفیع و بسیار مهم امر به معروف و نهی از منکر و پیامدهای تعمیم و گسترش آن در جامعه اشاره و تصریح کرد: در تک تک ماموریت های ناجا به این دو فریضه الهی توجه وی؟ژه می شود .

وی به فلسفه وجودی پلیس در جمهوری اسلامی اشاره و خاطرنشان کرد: در واقع، همه حوزه ها و بخش های نیروی انتظامی در حال امر به معروف و نهی از منکر هستند .

قاسمی با بیان این که نیروهای انتظامی در معرض دید عموم مردم قرار دارد، گفت: باید با کمال ادب و متانت با آحاد جامعه برخورد کرد چرا که شأن پلیس، خدمتگزاری به مردم همراه با رعایت اخلاق است .

این فرمانده ارشد انتظامی، از پلیس به عنوان یک نیروی مردمی نام برد و اظهار کرد: نباید بین پلیس و مردم در انقلاب اسلامی، فاصله ای وجود داشته باشد .

وی به بازخوانی رهنمودهای مقام معظم رهبری پیرامون رفتار حسنه کارگزاران نظام با مردم پرداخت و افزود: ماموران پلیسی که به سربازی ولایت افتخار می کنند باید در عمل نیز به منویات ولی فقیه جامه عمل بپوشند .

سردار قاسمی گفت: با جلب همکاری و همراهی های مردم و تقویت رضایت مندی و اعتماد عمومی می توان تمام دسیسه های دشمنان را نقش برآب کرد .

فرمانده انتظامی استان سمنان در پایان با اعلام وضعیت و شرایط مطلوب امنیتی در سطوح مختلف جامعه از تلاش ها و خدمات شبانه روزی و بی وقفه ماموران در تامین امنیت مردم استان تقدیر کرد.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: