• پنجشنبه ۹ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۱
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 969-195-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

افتتاح و کلنگ زنی 4 پروژه ورزشی در گرمسار

فاز اول استادیوم ورزشی 5000 هزار نفری گرمسار با حضور وزیر ورزش افتتاح شد

با حضور سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، نماینده گرمسار، مدبر مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشورو شماری از مسئولان فاز نخست استادیوم ورزشی 5 هزارنفری گرمسار افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه سمنان،فتاحی مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان در حاشیه این آیین به ایسنا گفت: فاز اول پروژه استادیوم 5000 نفری گرمسار در زمینی به مساحت 13 هکتار آماده بهره برداری شده است .

وی با بیان اینکه احداث این پروژه سال 88 به تصویب رسیده افزود: با وجود شش-هفت سال از این پروژه کار چندانی در احداث این استادیوم صورت نگرفته بود اما در یکی دو سال اخیر با سرعت بخشی به این پروژه فاز اول آن آماده افتتاح شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان با بیان اینکه استادیوم 5 هزار نفری گرمسار بالغ‌بر 15 هزار مترمربع وسعت دارد خاطرنشان کرد: تاکنون بالغ‌بر 40 میلیارد ریال برای احداحث این استادیوم هزینه شده است.  

وی از برنامه ریزی برای تکمیل این پروژه ورزشی خبرداد و گفت: با توجه به اقدامات طراحی‌شده در فازهای بعدی این طرح بالغ‌بر 20 میلیارد تومان اعتبار برای آغاز فاز دوم پیش‌بینی‌شده است .

  فتاحی یادآور شد: چمن مصنوعی، پیست دوومیدانی، سرویس بهداشتی، سیستم روشنایی، رختکن لباس از جمله بخش‌های مهمی است که در فاز اول بهره‌برداری شد .

مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان با بیان اینکه در فاز اول این پروژه سکوی تماشاگران برای یک هزار نفر آماده شده اضافه کرد: با تکمیل این استادیوم ظرفیت آن کامل و سکوی آن به 5000 نفر افزایش می یابد.

وی در پاسخ به پرسش ایسنا در خصوص استادیوم های در حال احداث دیگر استان گفت: تاکنون دو استادیوم سمنان و گرمسار افتتاح شده و دو ورزشگاه 5 هزار نفری شاهرود و دامغان نیز تا پایان سال 97 تکمیل و افتتاح نهایی می شوند. ضمن اینکه فاز اول استادیوم 15 هزار نفری شاهرود با ظرفیت 5000نفری تاپایان امسال افتتاح خواهد شد.

به گزارش ایسنا افتتاح 6 خانه ورزش روستایی افتتاح یک زمین چمن و رختکن ورزشی دانشگاهی با اعتباری دو میلیارد و 300 میلیونی و کلنگ زنی مجموعه ورزشی دانشگاه دولتی گرمسار با اعتباری 18 میلیارد ریالی از دیگر برنامه های سلطانی فر در سفر غروب امروز به گرمسار بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: