• چهارشنبه ۸ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۱
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 969-393-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : گفتگو

رئیس بنیاد نخبگان استان سمنان

جشنواره ایده‌های برتر در سمنان برگزار می‌شود

رئیس بنیاد نخبگان استان سمنان از برگزاری جشنواره ایده‌های برتر همزمان با برنامه‌های هفته پژوهش و فناوری در سمنان خبر داد.

دکتر داود فیض در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا-منطقه سمنان بااعلام این خبر اظهار کرد: جشنواره ایده‌های برتر در چهار حوزه علوم پایه، علوم پزشکی، علوم فنی و مهندسی و علوم انسانی برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه این جشنواره همزمان با هفته پژوهش برگزار می‌شود افزود: سومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و فن بازار استان سمنان و جشنواره برترین‌های هفته پژوهش استان سمنان از جمله برنامه‌های هفته پژوهش در استان است و جشنواره ایده‌های برتر نیز در ذیل این برنامه‌ها برگزار می‌شود.

رئیس بنیاد نخبگان استان سمنان از تجلیل از صاحبان ایده‌های برتر در هر بخش در جشنواره استانی هفته پژوهش خبر داد و تصریح کرد: آن دسته از ایده‌های ارسالی که ظرفیت تجاری سازی و سرمایه‌گذاری را داشته باشند در اختیار فعالان این بخش قرار می‌گیرند.

وی بر لزوم ایجاد ارتباط بین دانشگاه و صنعت تاکید کرد و گفت: با ایجاد این ارتباط و تجاری‌سازی ایده‌ها و تولید ثروت از آنها به حل مشکل اشتغال در کشور نیز کمک خواهد شد.

به گزارش ایسنا سومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و فن بازار استان سمنان 12 تا 14 آذر ماه در دانشگاه پیام‌نور سمنان برگزار می‌شود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: