• شنبه ۴ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 969-491-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار سمنان عنوان کرد:

بازار 400 میلیون نفری کشورهای پیرامونی ایران فرصتی بزرگ بزرگ برای سرمایه گذاران خارجی

استاندار سمنان از بازار 400 میلیون نفری ایران و کشورهای پیرامونی آن به عنوان یک فرصت بزرگ برای سرمایه گذاران خارجی برشمرد.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، محمدرضا خباز در افتتاحیه همایش فرصت های اقتصادی و سرمایه گذاری ایران ضمن عرض خیرمقدم به مدعوین خارجی و داخلی این همایش اظهار کرد: دولت تدبیر و امید شرایط بسیار خوب و ایده آلی برای سرمایه گذاران فراهم کرده است.

وی با بیان اینکه سیاست گذاری های خوبی در همین راستا در دولت انجام شده افزود: دولت، قانون و همه مسئولان ذیربط از سرمایه گذاری در کشور استقبال می کنند.

خباز با اشاره به برگزاری هشت همایش سرمایه گذاری در استان سمنان تصریح کرد: ارزش تفاهمنامه های منعقد شده در این همایش ها بالغ بر هفت هزار میلیارد تومان بوده است.

استاندار سمنان از برگزاری این همایش به عنوان یک فرصت طلایی برای سرمایه گذاران نام برد و گفت: انرژی ارزان قیمت و نیروی کار و هزینه تولید پایین فرصت بسیار فوق العاده ای در ایران برای سرمایه گذاران داخلی و خارجی فراهم کرده است.

وی از سمنان به عنوان استانی با ظرفیت های بسیار بالا نام برد و افزود: قرار گرفتن استان در کریدور شمال –جنوب و شرق-غرب از این استان یک چهار راه طلایی برای مروادات و ارتباطات اقتصادی، صنعتی، معدنی و... بوجود آورده است.

خباز با بیان اینکه سمنان با هشت استان بزرگ و از جمله پایتخت همسایه است گفت: استان سمنان استانی چهار اقلیم است و در یک فاصله دو ساعته در آن می توان چهار اقلیم کویری، جنگلی و کوهستانی را تجربه و به ساحل دریای خزر رسید.

وی با اشاره به وجود سه منطقه ویژه اقتصادی در شهرهای گرمسار، سمنان و دامغان از بسترسازی لازم برای سرمایه گذاری سرمایه گذاران در این مناطق ویژه اقتصادی خبر داد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: