• سه شنبه ۳۰ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 968-5690-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

تقدیر مدیرعامل هلال احمر از مردم و امدادگران استان سمنان/ مردم کمک نقدی کنند

مدیرعامل هلال احمراستان سمنان با ارسال پیامی ضمن. تقدیر از تمامی کسانی که در امداد رسانی به زلزله زدگان اخیر مشارکت داشتند ,از مردم دعوت کرد جهت ادامه یاری رسانی به این هموطنان زلزله‌زده ترجیحا کمک‌های خود را به‌صورت نقدی به حساب 99999 جمعیت هلال احمر واریز کنند.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان به نقل از روابط عمومی هلال‌احمر استان، متن بیانیه دکتر حسن شکراللهی به این شرح است:

اینک که مردم شریف و عزیز همراه با خدمتگزاران خود در دولت تدبیر و امید و جمعیت هلال احمر و سایر نهادهای خدمت رسان  یک‌بار دیگر با همدلی و همراهی, نوع‌دوستی خویش را به نمایش گذاشته وبه یاری این عزیزان شتافتند، برحسب وظیفه و به سهم خود لازم می‌دانم از این یاری رسانی و خدمت داوطلبانه ارزشمندِ مردم صمیمانه سپاسگزاری نمایم و باید گفت همت والایتان را میستائیم ، آشنائیم با بزرگواری قلب آسمانیتان و پاس میداریم حضور بیدریغ شما را در این عرصه پرتلاطم مهر وایثار. پاداش شما را وعده ولطف الهی بس که این مهم جز در حیطه ی خوان گسترده ی رحمت او نیست.

اما باید توجه داشته باشیم که هموطنان عزیزمان کماکان نیازمند آن می‌باشند که در کنارشان باشیم و به آنان یاری برسانیم و درحال حاضر با بکارگیری امکانات موجود نیازهای اولیه از نظر اسکان موقت و تهیه بسته‌های غذایی فراهم گردیده و با عنایت به عدم امکان نگهداری برخی کمک‌های غیرنقدی و احتمال فاسد شدن آن و برخی اقلام، خواهشمند است درادامه مددرسانی به این عزیزان چنانچه مایل به مشارکت میباشید ترجیحا کمکهای خود را بصورت نقدی به شماره حساب 99999 جمعیت هلال احمر نزد بانکهای مختلف واریز نمایید تا با مدیریت بهتری بتوان خدمت موردنیاز به این هموطنان شریف را ارائه نماییم.

در پایان ضمن تشکر از حمایت‌ها و زحمات ارزشمند استاندار محترم و سایر مسؤلان دستگاه‌های اجرایی و نیروهای نظامی و انتظامی و بسیج که یاری‌گرمان بودند.

امیدواریم بتوانیم هرچه سریعتر با کمک یکدیکر زمینه ساز آرامش و آسایش هم میهنان عزیزمان باشیم. امید که مقبول درگاه احدیت قرار گیرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: