• چهارشنبه ۲۴ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۰
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 968-1397-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

دستگیری پدر و پسر سارق و اعتراف به 59سرقت در مهدیشهر

فرمانده انتظامی استان از دستگیری یک پدر و پسر سارق سابقه‌دار خبر داد و گفت: این سارقین به 59 فقره انواع سرقت در شهرستان مهدیشهر اعتراف کردند.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، سردار روح‌الامین قاسمی اظهار کرد: در پي سرقت لوازم داخل خودرو در شهرستان مهديشهر که حساسیت افکار عمومی را به دنبال داشت، تیم ویژه‌ای از ماموران پلیس آگاهی مسئول پیگیری پرونده شدند .

وی افزود: پلیس در بررسی‌های اولیه و تحقیقات میدانی خود سر نخی از مشارکت پدر و پسر سابقه داری در وقوع این سرقت‌ها به دست آورد .

سردار قاسمی به انجام فعالیت‌های تخصصی و حضور هدفمند گشت‌های پلیس در این شهرستان اشاره کرد و گفت: ماموران، متهم را که یک پسر نوجوان بود، در یکی از خیابان‌های شهر شناسایی و دستگیر و برای انجام تحقیقات به پلیس آگاهی منتقل کردند.

وی تصریح کرد: این سارق در بازجویی‌های خود به 59 فقره انواع سرقت با همکاری پدرش و فرد دیگری اعتراف کرده است.

این مسئول انتظامی گفت: سرقت خودرو، داخل خودرو، اماکن، احشام، باطري خودرو و گاو صندوق مساجد از جمله جرم‌های ارتکابی این سارقان سابقه‌دار است.

فرمانده انتظامی استان سمنان از دستگیری پدر سارق توسط ماموران انتظامی شهرستان مهدیشهر خبر داد و افزود: اقدامات و تلاش پلیس برای دستگیری سارق دیگر همچنان ادامه دارد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: