• دوشنبه ۱۵ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 968-1691-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

در آینده نزدیک صورت می گیرد:

رونمایی از سامانه مرکز ملی پایش کسب و کار در سفر وزیر به سمنان

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری سمنان از سفر وزیر اقتصاد در آینده نزدیک به استان سمنان خبر داد و گفت: سامانه مرکز ملی پایش کسب و کار در سفر وزیر به استان به‌صورت پایلوت رونمایی می‌شود.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، محمد همتیان در جلسه هماهنگی در خصوص کمیته پاسخگویی مرکز ملی پایش کسب و کار اظهار کرد: با حمایت و کمک استاندار فضای مطلوبی در استان در حوزه فضای کسب و کار فراهم شده و توقعات نسبت به سایر استان‌ها بیشتر شده است.

وی با اشاره به شاخص بالای سلامت اداری در این استان افزود: استان سمنان در بحث سلامت اداری بالاترین رتبه را به جهت تعاملات نزدیک فیمابین دستگاه‌های اجرایی دارد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری سمنان با اشاره نهایی شدن سفر وزیر اقتصاد به این استان در آینده نزدیک تصریح کرد: سامانه در سفر وزیر اقتصاد به استان رسماً افتتاح خواهد شد .

همتیان با اشاره به لزوم نظارت مدیران استانی در این سامانه از مدیران دستگاه‌ها خواست: با ورود جدی به سامانه و رفع مشکلات، مباحث را کاملا رصد کنند .

وی با بیان اینکه مدیران و مسئولین باید با مخاطبین ارتباط مؤثر برقرار کنند افزود: راه‌اندازی این سامانه در استان سبب می شود که به عنوان استان پایلوت، پایه ای برای سایر استان‌ها شویم تا آنها از تصمیم سازی‌ها و تجربه ما در استان خود بهره گیرند .

معاون استاندار سمنان با اشاره به شکل‌گیری بسترها برای ایجاد دولت الکترونیک و چند طرح ملی در این استان گفت:   برای حذف کپی شناسنامه و کارت ملی هماهنگی های لازم انجام شده و از همه درخواست دارم گام به گام همراهی خوبی در این مسیر داشته باشند.

وی ادامه داد: دولت وزارت اقتصاد را در این حوزه مکلف کرده و ما طبق ماده 25 قانون ششم موظفیم با 10درصد ارتقا، رتبه خود را از 124 به 70 برسانیم.

همتیان اضافه کرد: هرچه رتبه شاخص‌های کسب و کار ارتقاء بیشتری پیدا کند، سرمایه گذاران بیشتری استان سمنان را برای سرمایه گذاری انتخاب می‌کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: