• دوشنبه ۱۵ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 968-2790-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

جشنواره ایمنی رانندگان حرفه‌ای در سمنان برگزار می‌شود

سرپرست اداره  کل حمل و نقل و پايانه‌های استان سمنان گفت: جشنواره ایمنی رانندگان حرفه‌ای با هدف تجلیل از رانندگان حرفه‌ای حمل و نقل عمومی جاده‌ای و درون‌شهری برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان ،منصورکیایی اظهار کرد: این جشنواره به منظور ارج نهادن به تلاش و فعالیت مؤثر رانندگان حرفه‌ای حمل‌ و‌ نقل کالا و مسافر درون‌شهری و برون‌شهری از سوی جمعیت طرفداران ایمنی راه‌ها، دستگاه‌های اجرایی مرتبط و تشکل‌های صنفی حمل‌ و نقل و با هدف قدردانی از همت بلند این عزیزان برگزار می‌شود.

وی افزود: رانندگان حرفه‌ای حمل‌ و‌‌ نقل جاده‌ای کالا و مسافر(داخلی و بین‌المللی) و رانندگان حرفه‌ای حمل‌ و‌ نقل درون شهری کالا و مسافر (اتوبوس-مینی‌بوس-وانت و کامیون) که مخاطبان این جشنواره هستند می‌توانند تا پایان آبانماه برای شرکت در این جشنواره اقدام کنند.

سرپرست اداره کل حمل و نقل و پایانه‌های استان سمنان تصریح کرد: سوابق و فعالیت حرفه‌ای شامل سوابق تخلفات رانندگی، بررسی وضعیت سانحه رانندگی، رفتار و انضباط فردی، تشویق و تقدیرنامه‌های دریافتی از سازمان‌ها، اخلاق حرفه‌ای، معاینه فنی و نگهداری ایمن وسیله نقلیه و اقدامات امدادی این رانندگان از جمله شاخص‌های ارزیابی انتخاب راننده برتر در این جشنواره است.

کیایی افزود: کمک‌رسانی به مردم و سایر رانندگان، طرح‌ها و ایده‌های خلاقانه در جهت توسعه ایمنی، دوره‌های آموزش مهارت حرفه‌ای، سلامت شغلی و حرفه‌ای و مشارکت‌های اجتماعی در جهت توسعه حمل‌ و‌ نقل ایمنی نیز از دیگر شاخص‌های انتخاب راننده برتر در جشنواره هم پیمانی ایمنی رانندگان حرفه‌ای استان  سمنان است.

وي یادآور شد: شرکت‌کنندگان در این جشنواره منحصر به رانندگان شاغل در حمل و نقل عمومی دارای مجوز فعالیت از سازمانهای درون شهری و برون شهری است که می توانند مدارک مربوطه را پس از تایید صنوف مربوطه به دبیر خانه جشنواره ارسال کنند.

وی اظهار کرد: تمامی سوابق و فعالیت‌های انجام شده پس از دریافت توسط هیئت داوران بررسی و از تمامی برگزیدگان در این جشنواره تجلیل خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: