• شنبه ۱۳ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 968-1291-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : گفتگو

مدیرعامل شرکت شهرک‌های استان در گفت‌وگو با ایسنا عنوان کرد:

افزایش اقبال سرمایه‌گذاران بخش خصوصی به شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان سمنان

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان سمنان از افزایش 38درصدی واگذاری زمین به سرمایه‌گذاران متقاضی شهرک‌ها و نواحی صنعتی این استان از ابتدای 96 تاکنون خبر داد.

مهندس صادقی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا-منطقه سمنان از آمادگی استان برای همکاری با سرمایه‌گذاران بخش خصوصی خبر داد و اظهار کرد: شرکت شهرک های صنعتی استان سمنان با ایجاد زیرساخت‌های لازم در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان زمینه و بستر را برای تسهیل در روند تولید فراهم کرده است.

وی از انعقاد بیش از 40 قرارداد واگذاری زمین به سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در شهرک‌های صنعتی این استان در سال 96 خبر داد و تصریح کرد: از ابتدای 96تاکنون بیش از 16 هکتار زمین در شهرک‌های این استان به متقاضیان واگذار شده است.

صادقی با اشاره به افزایش درخواست سرمایه‌گذاران برای تولید در شهرک‌های این استان، افزود: سال گذشته تنها 22 قرارداد واگذاری زمین در شهرک‌های استان منعقد شده بود که این رقم در مدت مشابه امسال به بیش از 40 قرارداد رسیده که نشان از افزایش اقبال تولیدکنندگان داخلی و فعالان بخش خصوصی استان به شهرک‌ها و نواحی صنعتی این استان دارد.

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی سمنان همچنین از برگزاری ۱۰۵ دوره آموزشی ویژه شاغلان در شهرک های صنعتی استان سمنان خبر داد و گفت در هفت ماه سال جاری تعداد ۱۰۵ دوره آموزشی به میزان ۵۹۰۰۰ نفر ساعت جهت مدیران و  کارکنان  شاغل در واحدهای صنعتی استان برگزار گردیده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل 130 درصد رشد داشته است .

وی با بیان اینکه آموزش های ارائه شده در راستای تحقق برنامه های اقتصادمقاومتی این شرکت بوده و مطابق با نیازهای صنایع کوچک و متوسط در سه حوزه مدیریتی، مهارتی و کارآفرینی طراحی شده است .

وی ضمن تاکید بر ضرورت تداوم آموزش نیروهای انسانی در بخش صنعت اظهار کرد: برخی از مشکلات پیش روی مدیران و کارشناسان صنعت در بخش‌های قبل، حین و بعد از تولید؛ متاثر از دانش علمی مرتبط با نوع فعالیت، تولید و بازار آنهاست که متخصصان امر در قالب دوره‌های آموزشی به کمک فعالان بخش صنعت می‌شتابند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: