• شنبه ۱۳ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۶
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 968-1292-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

سخنران راهپیمایی 13آبان در سمنان:

"ترامپ" دیوانه نیست، می‌خواهد دیوانه معرفی شود

سخنران راهپیمایی 13آبان سمنان با اشاره به رفتارهای رئیس‌جمهوری فعلی امریکا گفت: ترامپ دیوانه نیست بلکه دوست دارد دیوانه معرفی شود.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، حسین‌زاده در پایان راهپیمایی امروز در سمنان، اظهار کرد: دشمنی ترامپ با ایران تا آنجا است که یک ملت به بزرگی مردم ایران را تروریست می‌خواند.

وی با بیان اینکه دشمنی امریکا با ایران قدمتی 64ساله دارد افزود: رئیس‌جمهور امریکا با وقاحت تمام ملت ایران را تروریست خوانده و می‌گوید شرارت در خون ایرانی‌ها است و این چیزی جز دشمنی با ملت نیست.

این کارشناس سیاسی با اشاره به دشمنی‌های سران امریکا با سپاه از سپاه پاسداران به عنوان حافظ انقلاب نام برد و گفت: جرم سپاه این است که همیشه بازی دشمن را به هم زده است.

وی با بیان اینکه نقشه امریکا و دشمنان ما این بود که بعد از عراق و سوریه جنگ را به ایران بکشانند ادامه داد: اما به برکت خون شهیدان و رشادت جوانان برخاسته از اندیشه‌های استکبارستیز امام راحل امروز بساط جنگ نیابتی در حال جمع شدن است.

این کارشناس با بیان اینکه اندیشه‌های امام روز به روز در حال منتشر شدن است اضافه کرد: اندیشه‌های امام و تلاش دانشجویان پیرو خط امام در اشغال لانه جاسوسی سبب شد که امریکا نتواند در جمهوری اسلامی رخنه کند و از همین رو است که اشغال لانه جاسوسی به انقلاب دوم اشتهار یافت.

وی با اشاره به خیانت‌های امریکا به ملت ایران از کودتای 28مرداد به عنوان نمودی از این دشمنی نام برد و گفت: شاه با حمایت امریکا و از طریق کودتای 28مرداد به حکومت برگشت لذا اگر لانه جاسوسی بعد از انقلاب می‌ماند شاید امروز نیز اثری از انقلاب مردم نمانده بود.

حسین‌زاده به از بین بردن برخی انقلاب‌های اخیر در کشورهای منطقه از سوی امریکا اشاره کرد و افزود: کسانی همچون مصری‌ها که به امریکا اعتماد کردند زیان کردند و از همین رو است که امروز"مرسی"رئیس‌جمهور مصر در قفس به دادگاهی آورده می‌شود که حکم به آزادی حسنی‌مبارک رئیس‌جمهور پیشین مصر داده است.

وی با بیان اینکه امریکا به روایت اسناد به دست آمده از لانه جاسوسی از دیرباز به گسل‌های قومی در ایران دامن می‌زده اضافه کرد: چنانچه امریکایی‌ها در ایران می‌ماندند امروز از انقلاب ما نیز اثری نمی‌ماند.

سخنران راهپیمایی 13آبان سمنان ادامه داد: مردم ایران در 22بهمن استبداد داخلی و شاه را سرنگون کردند اما با اشغال لانه جاسوسی به اتاق فکر امریکا و استکبار و استعمار ضربه زدند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: