• چهارشنبه ۱۰ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۳
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 968-792-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

آیت الله شاهچراغی:

لازمه داشتن جامعه‌ای سالم بهره‌مندی از زمامدارانی صالح و سالم است

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان معتقد است که این سلامت و صالح‌بودن حاکمان و زمامداران است که سبب می‌شود تا جامعه و مردم نیز سالم و صالح بمانند.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، آیت‌ا... شاهچراغی در نشست ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان بر لزوم توجه به امر به معروف و نهی از منکر در جامعه تاکید و اظهار کرد: وضع فرهنگی و دینی در کشور نگران کننده است.

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان تصریح کرد: وضعیت بد حجاب در کشور موضوعی است که باید جدی گرفته شود.

وی با بیان اینکه بهترین راه مبارزه بافساد امر به معروف و نهی از منکر است تصریح کرد: کلام اثر گذار است و نهی از منکر لسانی بسیار مهم است که باید جدی گرفته شود.

این عضو خبرگان رهبری با بیان اینکه ف ساد و صلاح فرد به زبان و دل او است خاطرنشان کرد: اگر زبان و دل صالح شد فرد صالح است.

وی با بیان اینکه زبان آفتی دارد گفت: باید مراقب دل و زبان خود باشیم چرا که زبان و دل پاک است که انسان را پاک نگه می‌دارد.

نماینده ولی فقیه در استان با بیان اینکه در جامعه صالح و فاسد هم دوگروه موثرترند افزود: دانشمندان و زمامداران دو گروهی هستند که روی امت اثرگذارند لذا باید صالح باشند تا مردم نیز سالم و صالح بمانند.

امام جمعه سمنان با اشاره به اهمیت ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر اضافه کرد: ستاد امر به معروف و نهی از منکر برکات زیادی دارد و لذا باید مورد توجه بیشتر قرار گیرد.

شاهچراغی با بیان اینکه استان بدون اشکال و منکر وجود ندارد گفت: همه مردم در مبارزه با فساد اقتصادی و فساد فرهنگی که وظیفه‌ای همگانی است، وظیفه دارند.

وی با بیان اینکه همه آحاد مردم باید با امر به معروف و نهی ازمنکر به بهبود وضعیت کمک کنند اظهار کرد: امر به معروف و نهی از منکر باید در همه اقشار جامعه جاری و ساری شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: