• سه شنبه ۹ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 968-1990-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

ماشین‌آلات کشاورزی استان سمنان شماره‌دار شدند

معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان از آغاز طرح شماره‌گذاری ماشین‌های کشاورزی مستعمل در استان سمنان خبرداد.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، لطف‌اله رضائی اظهار کرد: در حال حاضر طرح شماره گذاری تراکتورها و کمباین‌های مستعمل 13 تا 25 سال در استان سمنان آغاز شده است.

وی با بیان اینکه این طرح با کمک پلیس راهور و صنوف بخش کشاورزی در استان انجام می‌شود تصریح کرد: شماره گذاری 460 دستگاه تراکتور و کمباین در استان در حال انجام است.

معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان به برخی از اهداف اجرای این طرح اشاره کرد و گفت: این طرح به منظور جلوگیری از قاچاق سوخت، اختصاص سوخت به این دستگاه‌ها و همچنین به دست آوردن آمار دقیق تراکتورها و کمباین‌های موجود استان در حال اجرا است.

وی یادآور شد: این طرح که دومین مرحله آن با شماره‌گذاری وسایل نقلیه مستعمل کشاورزی در حال انجام است با هدف ساماندهی وسایل نقلیه کشاورزی و همچنین بهره‌مندی کشاورزان از خدماتی مانند اسناد و مدارک معتبر، کارت سوخت و .. اجرایی شده است.

رضائی از اجرای طرح شماره‌گذاری تراکتورها و کمباین‌های مستعمل زیر 13 سال نیز خبر داد و گفت: تا کنون تعداد یک‌هزار و 54 دستگاه تراکتور و کمباین مستعمل زیر 13 سال شماره‌گذاری شده است.

وی خاطرنشان کرد: با شماره‌گذاری خودروهای مستعمل بخش کشاورزی برای این دستگاه‌ها سند صادر می‌شود.

معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان از دارندگان انواع وسیله نقلیه کشاورزی شامل تراکتور و کمباین مستعمل خواست تا برای دریافت اطلاعات بیشتر و همچنین انجام امور شمارگذاری وسایل نقلیه خود به سازمان جهاد کشاورزی و در شهرستان‌ها نیز به ادارات جهاد کشاورزی مراجعه کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: