• سه شنبه ۹ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۳
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 968-592-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : گفتگو

پاسخ مثبت 70 سرمایه‌گذار خارجی به حضور در همایش آذرماه سمنان

واکنش خباز به اخبار تغییر احتمالی استاندار سمنان

استاندار سمنان با اشاره به بحث های مطرح شده در خصوص تغییر در سطح مدیریت این استان در فضای مجازی گفت: تغییرات در استانداری سمنان گمانه‌زنی رسانه‌ای است.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، محمدرضا خباز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: هنوز در خصوص انتصاب استاندار جدید و یا رفتن و ماندن استاندار فعلی هیچ‌گونه تصمیمی گرفته نشده و آنچه در شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌ها مطرح است تنها در حد گمانه است.

وی ادامه داد: بنده هیچ اطلاعی از تغییرات احتمالی ندارم و مشخص نیست که چه کسی در مصدر امور استان قرار می‌گیرد اما متاسفانه در فضای مجازی چنان جو سنگینی ایجاد می‌کنند که برخی‌ها باور می‌کنند که این اخبار و گمانه‌زنی‌ها حقیقت دارد.

خباز با بیان اینکه با بنده در خصوص ماندن یا عدم ماندن هیچ صحبتی نشده افزود: هنوز نه در خصوص ابقا و ماندن در استان با بنده صحبتی شده و نه اینکه قرار است که در جای دیگری خدمت کنم.

استاندار سمنان با یادآوری این شعر که "تا امر حق نباشد برگ از درخت نپاشد" گفت: بنده بر مبنای همین اعتقاد و باور با همه توان و قدرت تا روزی که در این کرسی هستم به کار و وظیفه قانونی خود ادامه داده و هر تصمیمی هم که گرفته شود براساس قانون تابع آن هستم.

وی با بیان اینکه معتقدم باید تا روز آخر همه توانم را بکار بگیرم که کاری روی زمین نماند گفت: این گمانه زنی ها چندان روی بنده تاثیر ندارد اما چنین جوی ممکن است روی برخی مدیران و روند کارها تاثیر بگذارد لذا بهتر است از دامن زدن به این گمانه‌ها اجتناب شود.

استاندار سمنان با بیان اینکه ما فعلا با علاقه و همه توان در حال فراهم سازی مقدمات همایش سرمایه‌گذاری استان هستیم افزود:  این همایش قرار است که آذرماه با حضور 100 سرمایه‌گذار خارجی در استان برگزار شود که تاکنون 70 سرمایه‌گذار به حضور در آن جواب مثبت دادند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: