• دوشنبه ۸ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 968-1590-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

برخورد با مراکز غیرمجاز عرضه گاز LPG خودرو در استان سمنان

رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از برخورد قانونی با مراکز غیرمجاز عرضه گاز LPG برای سوخت خودروها در استان سمنان خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه سمنان، مهدی یحیایی در ششمین جلسه کارگروه حمایت از تولید و نظارت بر گردش کالا در سطح عرضه با اشاره به آخرین وضعیت جایگاه‌های ال پی جی در سطح شهرستان‌های این استان اظهار کرد: با جایگاه‌هایی که بدون مجوز به عرضه گازمایع به خودروها می‌پردازند، برخورد قانونی می‌شود.

وی در ادامه از فعالیت 736 عامل خرده فروشی کالاهای دخانی در سطح استان سمنان خبر داد و تصریح کرد: علاوه بر این 14 واحد نیز به عنوان عاملین عمده فروش در سطح استان مشغول به فعالیت هستند .

رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان به بیان راهکارهای قانونی در جهت برخورد با واحدهای که فاقد مجوز عاملیت فروش کالاهای دخانی هستند پرداخت و افزود: باید با افزایش نظارت‌ها و برپایی گشت‌های مشترک از فعالیت واحدهای فاقدمجوز جلوگیری شود.

همچنین هاشمی جانشین دبیر و رئیس دبیرخانه کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهمنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان با اشاره به تشدید برخوردها با متخلفین اظهار کرد: بازرسی و نظارت‌ها باید اثر بخش و رای صادره پیرامون تشکیل پرونده ها می‌بایست بازدارنده باشد .

سیدعلیرضا هاشمی با اشاره به افزایش بازارهای فروش در فضای مجازی، خاطرنشان کرد: این وضعیت برای عرضه کالای قاچاق بسیار خطرناک است و لذا باید در راستای ترویج حمایت از کالاهای تولید داخل و مبارزه با قاچاق کالا اقدامات لازم از سوی اعضای کارگروه صورت گیرد.

وی با اشاره به دستور العمل ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز درخصوص واردات غیر رسمی میوه خارجی از استان‌های غربی، بر لزوم افزایش بازرسی‌ها  در قالب گشت مشترک در سطح استان و بازدید مستمر از میادین میوه و تره بار تاکید کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: