• یکشنبه ۷ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 968-491-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان:

494 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به واحدهای تولیدی استان سمنان پرداخت شده است

رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از پرداخت 494 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به واحدهای تولیدی استان در سالجاری خبر داد .

به گزارش خبرگزاری ایسنا-منطقه سمنان، بهروز اسودی ظهر امروز در هشتاد و سومین جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان که به ریاست معاون امور اقتصادی استانداری برگزار شد اظهار داشت: تا کنون بیش از 1460 واحد تولیدی استان به منظور دریافت تسهیلات رونق تولید در بهین یاب ثبت نام کرده اند .

وی با اشاره به معرفی 837 احد تولیدی به بانکها افزود: 95 واحد تولیدی استان در سالجاری به ارزش 494 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید دریافت کرده اند که سهم صنعت 420 میلیارد ریال و سهم کشاورزی 74 میلیارد ریال است .

رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان تصریح کرد: در این جلسه با درخواست 88 واحد تولیدی صنعتی و کشاورزی استان که در سامانه بهین یاب ثبت نام کرده اند موافقت و جهت دریافت تسهیلات به بانکهای عامل معرفی شدند .

اسودی با اشاره به اشتغالزایی 253 نفری طرح های معرفی شده اظهار داشت: از این تعداد طرح ، 19 طرح به ارزش 387 میلیارد ریال مربوط به بخش صنعت و 69 طرح به ارزش 133 میلیارد ریال مربوط به بخش کشاورزی است .

وی همچنین از بررسی مشکلات بانکی ، زیربنایی ، مالیات و تامین اجتماعی سه واحد تولیدی رایا پلاستیک شرق ، استرم ذوقی و پتروپارت میثم خبر داد و اذعان کرد: در بخش رفع موانع تولید کارگروه تا کنون مشکلات 490 واحد تولیدی استان بررسی و در جهت رفع موانع 1170 مصوبه به تصویب اعضای کارگروه رسیده است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: