• چهارشنبه ۳ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۸
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 968-394-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

جانشین جدید فرمانده سپاه استان سمنان خبرداد:

پیش‌بینی 78 عنوان برنامه شاخص برای هفته بسیج دانش‌آموزی در استان سمنان

جانشین جدید فرمانده سپاه استان سمنان از پیش‌بینی 78 عنوان برنامه شاخص به مناسبت هفته بسیج دانش‌آموزی در این استان خبر داد.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، سرهنگ پاسدار منصور شوقانی به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی در نشست خبری با اصحاب رسانه استان با بیان اینکه هفته بسیج دانش آموزی از هفتم آبان شروع می‌شود اظهار کرد: از مجموع بیش از 84 هزار دانش‌آموز جامعه هدف برنامه‌های بسیج دانش آموزی، بیش از 36 هزار دانش آموز در بسیج دانش آموزی مدارس استان عضویت دارند.

وی با اشاره به تلاش‌های بسیج برای پوشش کامل مدارس استان افزود: در حال حاضر از 560 واحد دانش آموزی در 770 مدرسه استان که شرایط عضویت در بسیج دانش آموزی دارند راه‌اندازی و فعال شده است.

جانشین جدید فرمانده سپاه استان تربیت دانش آموزانی در تراز انقلاب اسلامی را یکی از برنامه‌های این نیرو در روز مبارزه با استکبار و هفته بسیج دانش آموزی عنوان کرد و گفت: برگزاری نشست‌های حلقه صالحین در مدارس، برگزاری برنامه میقات الصالحین، اجرای برنامه‌های پدافندغیرعامل در برخی مدارس شاخص استان، حضور دانش آموزان با لباس همشکل وویژه بسیج در آیین روز مبارزه با استکبار، برپایی برخی برنامه‌ها در فضای مجازی و...از جمله برنامه‌های این هفته در استان است.

سرهنگ شوقانی با بیان اینکه دانش آموزان استان در دوران دفاع مقدس 622شهید تقدیم کردند اظهار کرد: دانش آموزان و دانشجویان در دوران دفاع مقدس نقش مهمی در پ=یروزی‌های کشورمان داشتند.

وی از کاروان‌های راهیان نور به عنوان برنامه دیگری که با همکاری سپاه و آموزش و پرورش انجام می‌شود نام برد و گفت: راهیان نور یک حرکت عظیم فرهنگی است که خوشبختانه هر سال به نحو بهتر و شایسته‌تری برگزار می‌شود.

جانشین جدید فرمانده سپاه استان سمنان با بیان اینکه دانش آموزان استان به دو منطقه جبهه‌های جنوب و غرب کشور اعزام می‌شوند افزود: سال گذشته بیش از سهمیه تعیین شده برای استان کاروان به این مناطق اعزام شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: