• چهارشنبه ۳ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 968-192-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : گفتگو

خانه تاریخی حشمت اللشکر سرخه موزه رئیس جمهور می‌شود

نصب پلاك ماندگار بر سر در خانه پدری دکتر روحانی

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان از نصب پلاک ماندگار بر روی خانه پدری دکتر روحانی امروز با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کشور در سرخه خبرداد.

محمدحسین خواجه بیدختی در گفت وگو با خبرنگار ایسنا-منطقه سمنان از سفر مونسان به سمنان خبر داد و اظهار کرد: معاون رئیس جمهور عصر امروز چهارشنبه به منظور بازدید، افتتاح و کلنگ زنی چند پروژه به استان سمنان سفر می کند.

وی با بیان اینکه نصب پلاک ماندگار بر روی سردرب منازل چهره های برجسته علمی، فرهنگی، هنری و...چند سالی است از سوی میراث فرهنگی در سراسر کشور انجام می شود افزود: دکتر حسن روحانی یکی از برجسته ترین شخصیت های علمی و سیاسی کشور و استان سمنان است لذا نصب این پلاک ماندگار بر سردر خانه پدری رئیس جمهور در زادگاهش سرخه انجام می شود.
وی با اشاره به جایگاه رئیس جمهور به عنوان دومین مقام کشور و یکی از مبارزان و یاران امام راحل که از نخستین روزهای نهضت انقلاب اسلامی بنیانگذار کبیر انقلاب را همراهی می کردند تصریح کرد: به همین منظور موزه رئیس جمهور روحانی در خانه تاریخی حشمت اللشکر  سرخه راه اندازی می شود.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان با بیان اینکه سفر معاون رییس جمهور به استان دو روزه انجام می شود گفت: سفر دکتر مونسان از بعدازظهر امروز با ادای احترام به شهدای سرخه آغاز می شود.

وی از حضور در شورای توسعه و آبادانی شهرستان سرخه به عنوان یکی دیگر از برنامه های مونسان در سرخه نام برد و گفت: بازدید از خانه تاریخی حشمت اللشکر  سرخه و بافت تاریخی و مسجد تاریخی امام سمنان، افتتاح پروژه گردشگردی خانه تاریخی کلانتر سمنان و شرکت در یک برنامه خبری از برنامه های روز اول سفر معاون رئیس جمهور است.

خواجه بیدختی، از کلنگ زنی فاز دو توسعه مجتمع گردشگری ایرانیان در روز پنجشبه با حضور رئیس سازمانمیراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کشور در سمنان خبر داد و گفت:  بازدید از مجتمع گردشگری ققنوس و حضور در ستاد اقتصاد مقاومتی استان و...از دیگر برنامه های دکتر مونسان در دومین روز سفر به استان سمنان است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: