• شنبه ۲۹ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۰
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 967-2292-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : گفتگو

برگزاری اولین مجمع عمومی استانی حزب اراده ملت ایران در سمنان

"اراده ملت ایران"به توسعه سیاسی و فعالیت‌های مدنی در کشور کمک می‌کند

دبیر استانی حزب اراده ملت ایران- شعبه سمنان از برگزاری اولین مجمع عمومی استانی حزب اراده ملت ایران- شعبه سمنان خبر داد و گفت: در این مجمع اعضای اصلی هیات اجرایی شعبه استانی حزب اراده ملت ایران نیز انتخاب شدند.

علی خلیلی‌پور دارستانی در گفت‌وگو با خبرنگارایسنا-منطقه سمنان،اظهار کرد: در این مجمع با رای اعضاء خلیلی‌پور دارستانی، مریم شعبانی، فاطمه قدم، جواد مسعودی، فریبرز یدالهی ، علی‌اکبر مختاری و محمد جهان به‌عنوان اعضای اصلی هیات اجرایی انتخاب شدند. همچنین محمدرضا پیری خواه به‌عنوان بازرس اصلی و خسرو اکبری و سمانه محمدزاده  به عنوان اعضای علی‌البدل انتخاب شدند.

وی با تقدیر از چهره‌ها و مدیران سیاسی حاضر در این مجمع، توسعه فعالیت‌های سیاسی و رشد احزاب را از ضرورت‌های توسعه دموکراسی در کشور ارزیابی و خاطرنشان کرد: متقی مدیرکل محترم دفتر سیاسی استانداری سمنان، دکتر پزشکی قاﺋم مقام مسوول تشکیلات حزب اراده ملت ایران، دکتر مسعودی استاد دانشگاه و عضو حزب اراده ملت ایران، کواکبیان و... از سخنرانان این مجمع بودند.

دبیر استانی حزب اراده ملت ایران- شعبه سمنان، با اشاره به عملکرد حزب متبوع خود در چند سال‌ اخیر، تصریح کرد: حزب اراده ملت ایران با دبیرکلی دکتر حکیمی‌پور عملکرد خوب و موثری در سپهر سیاسی ایران داشته و توانسته به توسعه سیاسی و تعمیق فعالیت های مدنی در کشور کمک شایانی کند.

وی از اخذ مجوزرسمی و قانونی دفتر استانی این حزب در سمنان خبر داد و گفت: اراده ملت در استان سمنان از توسعه استان و رشد و توسعه‌یافتگی آن حمایت کرده و آمادگی دارد برای نیل به این هدف به مدیران استان کمک کند.

خلیلی‌پور دارستانی با بیان اینکه سمنان سیزدهمین شعبه حزب اراده ملت در کشور است که انتخابات خود را برگزار کرده اظهار امیدواری کرد: شعبه استانی این حزب بتواند با جذب نخبگان و فعالان این بخش به رشد و توسعه بیش از پیش استان کمک کند.

به گزارش ایسنا متقی مدیرکل دفتر سیاسی استانداری سمنان در مجمع عمومی شعبه استانی اراده ملت با تقدیر از برگزارکنندگان این مجمع به تشریح دیدگاه‌های دولت تدبیر و امید در حمایت از احزاب و توسعه سیاسی پایدار در کشور پرداخت و گفت: دولت دوازدهم بر حمایت از توسعه سیاسی و فعالیت آزاد و قانونی احزاب تاکید و از آن حمایت می‌کند.

مدیرکل دفتر سیاسی استانداری با بیان این که دولت تدبیر و امید اهتمام خاصی به توسعه مدنی و رشد احزاب داشته افزود: انتظار می‌رود احزاب با اراﺋه راهکارهای اصلاحی به روند دموکراتیزه کردن احزاب سرعت ببخشند.

 وی همچنین خواستار تلاش بیشتر احزاب در کمک به شکل‌گیری فعالیت‌های فانونی شد و گفت: استانداری سمنان از فعالیت‌های قانونی احزاب حمایت می‌کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: