• پنجشنبه ۲۷ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 967-695-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : گفتگو

معاون توسعه و پشتیبانی ورزش و جوانان استان سمنان خبرداد:

استادیوم گرمسار با حضور وزیر ورزش افتتاح می‌شود/ افتتاح استادیوم‌های شاهرود و دامغان در سال آینده

معاون تو سعه منابع انسانی و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان، از افتتاح فاز اول استادیوم گرمسار طی روزهای آینده خبر داد و گفت: استادیوم‌های شاهرود و دامغان و مجموعه جانبازان و معلولان سمنان نیز حداکثر تا پایان سال آینده به بهره‌برداری می‌رسند.

محسن جهانشیر در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا-منطقه سمنان، چهار استادیوم ورزشی شاهرود، گرمسار، دامغان و سمنان و مجموعه ایثارگران و جانبازان سمنان را پنج پروژه بزرگ ورزشی استان در سال‌های اخیر برشمرد و اظهار کرد: این پروژه‌ها توسط شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور احداث و پیگیری‌های آن با ورزش و جوانان استان است.

وی با اشاره به آماده‌سازی فاز اول استادیوم گرمسار افزود: در فاز اول این پروژه زمین چمن، رختکن، پیست دوومیدانی آن و همچنین سکوهای تماشاگران به ظرفیت یک‌هزار نفر به بهره‌برداری می‌رسد و در فاز دوم ضمن تکمیل دیگر بخش‌ها، سکوهای تماشاگران آن نیز به 5000نفر افزایش می‌یابد.

این مدیر مسئول خاطرنشان کرد: این پروژه ظرف روزهای آینده با حضور سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان به بهره‌برداری می‌رسد.

معاون اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان، با بیان اینکه قرار بود این پروژه در یک فاز به بهره‌برداری برسد اما برای استفاده از این ظرفیت، این پروژه فازبندی شد گفت: برای آماده‌سازی فاز اول استادیوم گرمسار بیش از پنج میلیارد تومان هزینه شده و فاز دوم آن نیز تا پایان سال 97 به بهره‌برداری می‌رسد.

افتتاح استادیوم شاهرود تا پایان 97

وی با بیان اینکه روند اجرایی احداث استادیوم 15 هزار نفری شاهرود آغاز شده ادامه داد: فاز اول این پروژه با گنجایش 5000تماشاگر تا سال آینده افتتاح می‌شود.

جهانشیر ادامه داد: تاکنون اعتباری بیش از چهار میلیارد تومان برای استادیوم شاهرود هزینه شده و برای تکمیل آن به 6 میلیارد تومان اعتبار دیگر نیاز است.

معاون تو سعه منابع انسانی و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان از رشد 70 درصدی مجموعه جانبازان و معلولان سمنان خبر داد و اضافه کرد: این مجموعه شامل استخر، سالن‌ها، ساختمان اداری و ...است و تا پایان سال 97 نیز تکمیل و افتتاح می‌شود.

معاون ورزش و جوانان استان با بیان اینکه تاکنون اعتباری بیش از چهار میلیارد تومان برای این پروژه ورزشی هزینه شده خاطرنشان کرد: برای تکمیل آن به دو میلیارد و 500میلون تومان اعتبار دیگر نیاز است.

آغاز احداث استادیوم5000نفری دامغان تا یک ماه دیگر

وی با بیان اینکه استادیوم5000نفری دامغان تنها پروژه از استادیوم‌های چهارگانه در حال احداث استان است که راکد مانده و کار اجرایی آن آغاز نشده تصریح کرد: مسئولان وزارتخانه قول مساعد دادند که پیمانکار پروژه ظرف یک ماه آینده تعیین و روند اجرایی این پروژه نیز آغاز شود.

وی با اشاره به افتتاح استادیوم 15هزار نفری سمنان افزود: بخش‌های تکمیلی این پروژه و از جمله مجموعه پارکینگ‌ها و دیگر بخش‌های باقیمانده آن نیز در دست اجرا است و همگی این پروژه‌ها قرار است تا پایان 97 تکمیل و افتتاح نهایی شود.

به گزارش ایسنا- امروز 27 مهرماه روز تربیت بدنی و ورزش نامگذاری شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: