• سه شنبه ۱۸ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 967-1991-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

با صدور نخستین پروانه فنی و مهندسی الکترونیکی آغاز شد

الکترونیکی شدن صدور پروانه‌های فنی و مهندسی در صنعت و معدن استان سمنان

رئیس اداره آموزش ، پژوهش و فناوری سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از صدور نخستین پروانه فنی و مهندسی به‌صورت الکترونیکی در این سازمان خبر داد .

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، مهدی میرکو با اعلام این خبر اظهار کرد: پروانه فنی و مهندسی شرکت خانه دانشیار مدیران نوین به‌صورت الکترونیکی و از طریق سامانه بهین‌یاب صادر و با امضای رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان به مدیر عامل شرکت تحویل شد.

وی خاطرنشان کرد: این برای نخستین‌بار است که این خدمات به صورت الکترونیکی انجام و متقاضیان با صرف هزینه و زمان کمتری می‌توانند به فعالیت در این حوزه بپردازند.

میرکو با بیان اینکه صدور نخستین پروانه فنی و مهندسی الکترونیکی به یک پروانه تمدیدی اختصاص داشت خاطرنشان کرد: جواز فنی و مهندسی این شرکت تولیدی در سال 1394 توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت استان صادر شده بود.

رئیس اداره آموزش ، پژوهش و فناوری سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان با اشاره به اهداف صدور این پروانه جهت واحدهای تولیدی تصریح کرد: به‌منظور گسترش فعایت‌های فنی و مهندسی و در راستای ایجاد نوآوری، ابتکار و دانش فنی در سطح واحدهای تولیدی و صنعتی استان سمنان، پروانه فنی و مهندسی برای شرکت‌های واجد شرایط صادر می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: