• دوشنبه ۱۷ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۱
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 967-894-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فعالیت بیش از 105 هزار دانش‌آموز همیار پلیس در سمنان

معاون هماهنگ‌کننده نیروی انتظامی استان سمنان از فعالیت بیش از 105 هزار دانش‌آموز این استان در قالب طرح همیار پلیس خبر داد.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، سرهنگ عبدالله حسنی، همزمان با هفته ناجا طرح همیاران پلیس را از موفق‌ترین طرح‌های فرهنگی و اجتماعی در کشور دانست و اظهار کرد: استان سمنان از استان‌های برتر کشور در زمینه اجرای طرح همیار پلیس است.

این مقام انتظامی با تقدیر از مسئولان آموزش و پرورش در اجرای این طرح ملی خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی در طول سال آموزش‌های مختلفی به دانش‌آموزان همیار پلیس ارائه می‌دهد و این آموزش‌ها علاوه بر فرهنگسازی در زمینه رانندگی و مسئولیت‌های اجتماعی، با نظارت دانش‌آموزان و اثرگذاری آنها در خانواده و جامعه تاثیر مستقیمی در کاهش تصادفات نیز دارد.

وی با بیان اینکه فرهنگ سازی در همه امور راهگشا و حلال مشکلات است افزود: براي رسيدن به سطح مطلوب امنيت در جامعه، نیازمند استفاده از سرمايه‌هاي اجتماعي هستیم و يکي از اين سرمايه‌ها همیاران پلیس است.

معاون هماهنگ‌کننده نیروی انتظامی استان فرهنگسازی را مهمترین هدف طرح همیاران پلیس برشمرد و اضافه کرد: این طرح تاثیر قابل توجهی در کاهش سوانح رانندگی، نظم بخشی به عبور و مرور صحیح و قانونمند در جامعه داشته است.

سرهنگ عبدالله حسنی گفت: طرح همیاران پلیس یکی از راهکارهای عملی در زمینه آموزش مقررات راهنمایی و رانندگی به کودکان و نوجوانان است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: