• پنجشنبه ۱۳ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 967-1590-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

بارش اولین برف پاییزی در استان سمنان

مدیرکل هواشناسی استان سمنان با اشاره به ورود یک توده سرد به استان از کاهش محسوس دمای هوا در این استان خبر داد و گفت: این توده به بارش باران و برف در برخی از نقاط استان انجامیده است.

غلامرضا حسنی غربا در گفت‌وگو با ایسنا-منطقه سمنان، اظهار کرد: اولین برف پاییزی با ورود این سامانه در برخی از مناطق شمالی استان و از جمله شهرستان‌های مهدیشهر و شاهرود بر زمین نشست.

وی بیشترین بارش برف در این استان را در ایستگاه ملاده شهمیرزاد برشمرد و افزود: بارش سه میلیمتری برف در این ایستگاه ثبت شده است.

مدیرکل هواشناسی استان سمنان در پاسخ به پریسشی در خصوص تداوم بارش‌ها به ایسنا اظهار کرد: این سامانه امروز نیز در استان سمنان فعال است و شاهد بارش باران در بسیاری از نقاط استان و بارش برف در برخی ارتفاعات استان خواهیم بود.

وی از ادامه روند کاهش دما در استان طی امروز و فردا خبر داد و گفت: این سامانه بارش‌زا تا جمعه در استان فعال است و فردا کم‌کم از آسمان استان خارج می‌شود اما کاهش دما همچنان در استان و خصوصا مناطق مرتفع‌تر آن ادامه دارد.

حسنی غربا با اشاره به بارش باران در شش شهرستان این استان تصریح کرد: روز گذشته و امروز شاهد بارش‌های باران در شهرستان‌های سمنان، سرخه، مهدیشهر، شاهرود، دامغان و میامی بودیم.

مدیرکل هواشناسی استان سمنان از بارش برف در برخی از نقاط استان سمنان خبر داد و گفت: برف ملاده شهرستان مهدی‌شهر را سفیدپوش کرد .

حسنی‌غربا ادامه داد: بیشترین میزان بارش نیز با حدود 30 میلی‌متر در غرب شاهرود بوده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: