• چهارشنبه ۱۲ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 967-295-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : گفتگو

مسئول برگزاری مسابقات تنیس آزاد کشور خبر داد:

رقابت تنیسورهای زن و مرد 11 استان کشور در سمنان

مسئول برگزاری مسابقات تنیس آزاد کشور در مسابقات تنیس آزاد کشور از رقابت تنیسورهای شاخص 11 استان کشور در سمنان خبر داد و گفت: تهران، خوزستان، سمنان، خراسان رضوی، مازندران، اصفهان، آذربایجان شرقی، گلستان، مرکزی ، گیلان و خراسان شمالی و..از جمله استان‌های حاضر در این رقابت‌ها هستند.

عباس قادری در حاشیه این مسابقات در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا-منطقه سمنان، اظهار کرد: بیش از 50 ورزشکار تنیس‌باز کشور برای رقابت در مسابقات این دوره به سمنان آمده‌اند.

وی با بیان اینکه این رقابت‌ها در دو بخش زنان و مردان برگزار می‌شود افزود: بیش از 30 تنیسور مرد و 20 ورزشکار تنیس‌باز زن کشورمان در این مسابقات حضور دارند.

وی با بیان اینکه این رقابت‌های این دوره در بخش مردان در زمین تنیس ورزشگاه تختی سمنان در حال برگزاری است گفت: مسابقات تنیس آزاد کشور در بخش بانوان نیز در ورزشگاه کارگران سمنان برگزار می‌شود.

قادری با بیان اینکه رقابت های تنیس مناطق پنجگانه کشور در بخش مردان بدون 32 تنیسور برتر کشور از روز گذشته در سمنان آغاز شد ادامه داد: در بخش مردان این مسابقات تنیسورهایی از استان‌های خوزستان، سمنان، تهران ، خراسان رضوی، مازندران، اصفهان، آذربایجان شرقی، گلستان، مرکزی ، گیلان و خراسان شمالی حضور دارند.

این مدیر اجرایی مسابقات از اتمام راند اول این مسابقات در سمنان خبر داد و گفت: راند دوم جدول اصلی بازیها امروز با برگزاری هشت دیدار در ورزشگاه تختی سمنان در حال پیگیری است.

وی با اشاره به اهمیت این مسابقات ملی خاطرنشان کرد: بعد از برگزاری این مسابقات رتبه نفرات برتر حاضر در رنکینگ تنیس ایران و اسامی تنیسورهای برتر سوی سازمان لیگ تنیس اعلام می‌شود.

مسئول برگزاری مسابقات تنیس آزاد کشور یادآوری کرد: آن دسته از تنیسورهایی که بتوانند امتیاز لازم را در این رقابت‌های معتبر اخذ کنند ضمن ورود به رنکینگ تنیس ایران می‌تواند جایگاه خود را در این جدول ارتقاء دهند.

وی از آمادگی استان سمنان و بسیج همه ظرفیت‌های ورزشی آن برای برگزاری بهتر این رقابت‌ها خبر داد و از علاقمندان به این ورزش خواست که با حضور در این مسابقات بر شور این رقابت‌ها بیفزایند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: