• چهارشنبه ۵ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 967-491-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : گفتگو

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان خبرداد:

فاينانس‌هاي اوبربانك اتريش در راه استان سمنان

نماينده وزير اقتصاد در استان و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان سمنان با اشاره به تلاش‌های وزارت اقتصاد برای جذب سرمایه‌گذاری‌های خارجی گفت: استان سمنان در انتظار فاینانس‌های اوبربانک اتریش است.

امير خليلي‌خواه در حاشيه نشست بررسی طرح‌ها و تفاهم نامه‌هاي اقتصادي این استان در گفت و گو با خبرنگار ایسنا-منطقه سمنان، با اعلام این خبر اظهار کرد: بخشی از فاينانس‌هاي پروژه‌های سرمايه‌گذاري اوبربانك اتريش در ايران، جذب استان سمنان مي‌شود.

وی از جذب سرمایه‌گذاران به‌عنوان راه برون‌رفت پروژه‌ها و طرح‌های اقتصادی از مشکلات نام برد و اضافه کرد: استان سمنان در یک سال گذشته عملکرد بسیار خوبی در جذب سرمایه‌گذاران داشته است.

نماینده وزارت اقتصاد در استان سمنان یادآوری کرد: در یک سال گذشته بیش از 80 تفاهمنامه سرمایه‌گذاری با سرمایه‌گذاران در استان منعقد شده است.

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان سمنان از آمادگي وزارت اقتصاد براي اختصاص منابع   فايناس از اوبر بانک اتریش به پروژه های این استان خبر داد و تصریح کرد: وزارت اقتصاد همه تلاش و توان خود را برای جذب سرمایه‌های خارجی در دوران پسابرجام به‌کار گرفته است .

خليلي‌خواه بر لزوم تلاش مدیران استانی برای جذب سرمایه‌گذاران تاکید و خاطرنشان کرد: همه مديران ذي‌نفع در حوزه‌هاي سرمايه‌گذاري باید هرچه سریع‌تر طرح‌ها و پروژه‌هاي كلان خود را به مركز خدمات سرمايه‌گذاري معرفي کنند.

مديركل امور اقتصادي و دارايي استان ادامه داد: در صورت ارسال این طرح‌ها و پروژه‌ها توسط یک کارگروه تخصصی بررسی و سپس به وزارت اقتصاد معرفی می‌شوند.

وی بر ضرورت ایجاد بسترهای لازم برای جذب سرمایه‌گذاران تاکید و اظهار کرد: استان سمنان از ظرفیت بسیار بالایی در بخش‌های مختلف برخوردار است و با جذب سرمایه‌های داخلی و خارجی می‌توان این ظرفیت‌ها را بیش از پیش فعال کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: