• چهارشنبه ۵ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۳
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 967-397-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : گفتگو

اهداء 2000سند مالکیت به مردم در سفر سعیدی‌کیا به میامی

معاون روابط عمومی حوزه ریاست استانداری سمنان از سفر مهندس سعیدی‌کیا نماینده ولی‌فقیه و رئیس بنیاد مستضعفان به این استان خبر داد.

حجت‌الله یحیایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه سمنان با اعلام این خبر اظهار کرد: در این سفر سند مالکیت بیش از 2000 واحد مسکونی از سوی نماینده ولی‌فقیه و رئیس بنیاد مستضعفان به مردم منطقه اهداء می‌شود.

وی با بیان اینکه اهدا این اسناد مالکیت طی یک همایش انجام می‌شود تصریح کرد: مهندس سعیدی‌کیا نماینده ولی‌فقیه و رئیس بنیاد مستضعفان، محمدرضا خباز استاندار سمنان،امام جمعه میامی و فرماندار میامی از جمله سخنرانان این همایش هستند.

معاون روابط عمومی حوزه ریاست استانداری سمنان با بیان اینکه این برنامه در کالپوش میامی برگزار می‌شود گفت: سعیدی‌کیا در سفر پیشین خود به منطقه کالپوش نیز 700سند مالکیت را به مردم این بخش اهداء کرد.

یحیایی در پاسخ به پرسشی در خصوص دیگر برنامه‌های این مقام ارشد کشوری به استان خاطرنشان کرد: دیدار با مسئولان ارشد استان و بررسی ظرفیت‌های استان و از جمله شهرستان میامی از دیگر برنامه‌های سفر یک‌روزه نماینده ولی‌فقیه و رئیس بنیاد مستضعفان به شرق استان سمنان است که عصر امروز انجام می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: