• یکشنبه ۲۲ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 965-495-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

بهسازی اولین زمین والیبال و فوتبال ساحلی در سمنان

  سرپرست سازمان فرهنگی و اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان از بهسازی اولین زمین والیبال و فوتبال ساحلی در پارک سیمرغ سمنان خبر داد .

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان،جواد نجاریانی بااعلام این خبر افزود: در مرحله نخست زمین فوتبال ساحلی با مساحتی به طول 50 و عرض 38 متر احداث شده است و اقدامات خاک برداری و تسطیح زمین و پوشش زمین با ماسه بادی به عمق  40 سانتی متر ،فنس‌کشی دور تا دور زمین و پشت دروازه‌ها به‌همراه نصب دروازه‌های فوتبال، تجهیزات ورزشی، ساخت و سیمان کاری دیوارهای اطراف این مجموعه ورزشی و آسفالت کردن دور محوطه زمین از مراحل مختلف عملیاتی فنی اجرای زمین ساحلی را شامل می‌شود.

وی در خصوص احداث زمین والیبال ساحلی در همین پروژه نیز گفت: زمین والیبال ساحلی جنب زمین فوتبال ساحلی هم اکنون با طول 30 متر و عرض 28 متر و با مساحت استاندارد داخلی زمین والیبال ساحلی با طول 18 متر و عرض 9 متر در حال ساخت است.

به گفته وی در حال حاضر این زمین به عمق 40 متر پوشیده از ماسه شده است و تجهیزات دیگری همچون نصب تور و ....در حال تکمیل است.

نجاریانی خاطرنشان کرد: سکوی تماشاگران و جایگاه vip  و ایجاد پارکینگ و وسائل نقلیه جنب ورزشگاه و ساخت سرویس بهداشتی جنب ورزشگاه و آبرسانی به مجموعه ورزشگاه ساحلی از بخشهای جنبی این زمین ورزشی ساحلی بوده که احداث آن در آتی تکمیل می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: