• چهارشنبه ۱۸ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 965-2590-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

شهردار سمنان:

دنبال رایزنی با منتخبین شورا نبوده ام/ مطالبه پیمانکاران شهرداری فقط 3میلیارد تومان است

شهردار سمنان با بیان اینکه صمیمت و تعامل خوبی بین شهرداری و شورای چهارم وجود داشت،گفت: با اعضا و منتخبین شورای پنج نیز آشنایی کامل دارم اما هرگز دنبال رایزنی با منتخبین شورا نبوده ام

به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه سمنان، مهندس حسین موسوی در نشست خبری با خبرنگاران اظهار کرد: انتخاب شهردار حق اعضای شورا و منتخبین مردم است و تصمیم، صلاحدید و انتخاب نهایی آنها هر که باشد برای ما قابل احترام است.

وی با بیان اینکه مردم سمنان مردم قدردانی هستند افزود: همواره تقدیرها و لطف های شهروندان از شهرداری بیش از خدمتی بوده که ما انجام داده ایم و همین افتخار بزرگی برای مجموعه شهرداری سمنان است.

این مدیر ارشد شهری با بیان اینکه شهرداری و اعضای شورای شهر هر دو یک هدف واحد دارند ادامه داد: چه شهرداری و چه منتخبین مردم در شهرداری همواره به دنبال خدمات رسانی بهتر به شهروندان هستند لذا  منچه به عنوان شهردار و چه به عنوان یک شهروند سمنانی قدردان خدمات خواهم بود و از هر تصمیمی که گرفته شود استقبال می کنم.

موسوی با بیان اینکه همکاری ما با شورای چهارم حدود یک سال و نیم به طول انجامید گفت: تعامل و ارتباط خوب با اعضای شورا زمینه ساز انجام طرحها و پروژه های شهری شد.

وی با بیان اینکه هنوز نتوانسته ام آنگونه که شایسته بوده به همشهریان خدمت کنم افزود: سمنان این ظرفیت را دارد مثل یکی از مناطق شهرداری تهران از زیرساخت های شهری مناسب برخوردار شود.

شهردار مرکز استان با بیان اینکه مردم بیش از همین خدمات کم قدردان همکاران شهرداری بودند گفت:  سمنان شهری است که برای انجام کارها و پروژه های شهری زیادی جا دارد.

موسوی به سابقه 28 ساله خود در شهرداری اشاره کرد و افزود:  با شناختی که از شهرداری دارم معتقدم شهر سمنان می تواند بیش از اینها رشد و توسعه بیابد.

شهردار سمنان از تلاش خود برای بهبود وضعیت ورودی و خروجی های شهر سمنان خبر داد و تصریح کرد: ورودی های شرقی و غربی شهر سمنان باید از جلوه خوبی برخوردار شود.

وی با اشاره به ظرفیت متعدد عبور زوار از سمنان گفت: اگر می خواهیم از این ظرفیت استفاده کنیم باید زیرساخت های لازم را در شهر ایجاد کنیم. که در همین راستا طرح هایی برنامه ریزی و مورد مطالعه قرار گرفته است.

موسوی از برنامه ریزی برای ساخت المان شهری برای سمنان خبر داد و گفت: این طرح در شورای شهر نیز به تصویب رسیده است و مترصدیم تا با ایجاد زمینه های لازم کار اجرایی آن را شروع کنیم.

شهردار سمنان در پاسخ به پرسشی در خصوص اعتراض برخی از پیمانکاران شهرداری سمنان گفت: طلب پیمانکاران از شهرداری حداکثر سه میلیارد تومان است که رقم زیادی نیست.

وی با بیان اینکه این اعتراض به دلیل برخی محاسبات پیمانکاران بوده گفت: در نشستی با پیمانکاران این مهم مورد بحث قرار گرفت متاسفانه این پیمانکاران با تحلیل شرایط زمانی کملطفی کردند.

عالی ترین مدیر اجرایی شهری سمنان  اضافه کرد: البته شهرداری همه مطالبه پیمانکاران را عادلانه و به موقع پرداخت می کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: