• چهارشنبه ۱۸ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۴
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 965-1892-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار سمنان در بازدید از ایسنا

برخی هنوز در فضای انتخابات خوابیدند!
ایسنا، هنرمندانه بر فضای رسانه‌ای اثر می‌گذارد

استاندار سمنان با انتقاد از تخریب دولت و خدمات نظام گفت: برخی‌ها با تخریب دولت خوراک رسانه‌های معاند را تامین می‌کنند و ناخواسته به استکبار خبری دشمن مدد می‌رسانند.

به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه سمنان، محمدرضا خباز در بازدید از خبرگزاری ایسنا استان سمنان، در جمع خبرنگاران ایسنا ضمن تبریک روز خبرنگار از ایسنا به عنوان رسانه‌ای موثر نام برد و اظهار کرد: خبرگزاری ایسنا با امکاناتی کم اما با بهره‌وری بالا توانسته در اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی خدمات شایسته‌ای ارائه و در این حوزه اثرگذار باشد و لذا ایسنا با امکانات کم، هنرمندانه در فضای رسانه‌ای کشور اثر مثبت داشته است.

وی با اشاره به تداوم فضای تخریب دولت از سوی برخی جریان های سیاسی و رسانه ها اضافه کرد: باوجود اینکه انتخابات تمام و تنفیذ و تحلیف هم برگزار شده برخی‌ها می‌خواهند همچنان بحث‌های انتخاباتی را کش دهند و این به زیان کشور و مردم است.

وی با بیان اینکه بعد از انتخابات همه باید در حمایت از دولت مستقر ید واحده باشند افزود: همه خبرگزاری‌ها و رسانه‌ها باید با کمک و همراهی به دولت زمینه خدمات‌رسانی بیشتر به مردم را فراهم کنند.

استاندار سمنان با انتقاد از سخنان اخیر یکی از شخصیت‌های نظامی در سفر به شاهرود تصریح کرد: این سردار عزیز همین هفته که آیین تحلیف و تنفیذ رئیس‌جمهور برگزار شده، تشریف آورده و هر چه خواسته بر علیه مسئولان و دولت حرف‌های آن چنانی زده که زیبنده دلسوزان نظام نیست و همین سخنان است که بهانه به دست رسانه‌های بیگانه و معاند می‌دهد تا دولت و نظام را تخریب کنند.

خباز با بیان اینکه این رویه اگر همچنان ادامه داشته باشد به کشور آسیب وارد می‌شود گفت: برخی‌ها متاسفانه همچنان در فضای انتخابات خوابیدند در حالی که باید همه دلسوزان کشور ید واحده شوند تا دولت مشکلات را مرتفع کند.

وی با بیان اینکه استکبار دست از ما برنمی‌دارد گفت: دشمن طبیعتا دشمنی می‌کند لذا باید همه ما دوستداران نظام با وحدت و همدلی مانع از فرصت‌طلبی دشمنان شویم و یکی از عرصه‌های مهم در این حوزه نیز رسانه است.

این مقام ارشد اجرایی دشمن به دنبال استکبار خبری و مطامع و منافع خود است افزود: البته ملتی که 220 هزار شهید برای این انقلاب و کشور داده در برابر این استکبار کوتاه نمی‌آید چرا که ما فرزندان عاشورا هستیم.

وی با بیان اینکه دشمنان ما از جنگ نظامی ناامید شدند گفت: از آنجا که از جنگ نظامی با ایران ناامید شدند به جنگ در عرصه‌های دیگر و از جمله جنگ رسانه‌ای و اقتصادی روی آوردند.

نمی‌شود بر سر کشور سقف زد

استاندار سمنان با بیان اینکه رسانه‌های ما باید اخبار را به موقع و درست به مردم منتقل کنند افزود: دیگر گذشته آن زمان که مانع از رسیدن اخبار شوند واقعیت این است که نمی‌شود بر سر کشور سقف زد و مانع از انتشار اخبار شد.

وی بر لزوم حمایت از رسانه‌های موثر داخلی تاکید کرد و گفت: رسانه‌های ما باید حمایت شوند تا با عملکرد درست و دقیق پاسخگوی نیاز مخاطبان باشند تا مخاطب ایرانی از رسانه بیگانه بی‌نیاز باشد و اخبار درست و به موقع را از سرچشمه زلال رسانه‌های داخلی کسب کند نه از رسانه‌های معاند و مخالف ملت و نظام.

این مقام ارشد اجرایی با بیان اینکه نقد سازنده و اختلاف‌نظرهای کارشناسانه کمک کننده است تصریح کرد: اختلاف‌نظرهای کارشناسی امری طبیعی است و نباید از طرح آنها واهمه داشت اما اختلافاتی که به ناامنی و سایش افکار و اصطحکاک‌های بی‌دلیل بیانجامد به کشور آسیب می‌رساند و لذا نباید به این فضاها دامن زده شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: