• دوشنبه ۱۶ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۶
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 965-2193-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

/هویت جهادی، خودباوری و بالندگی/

تقدیر استاندار سمنان از فعالیت جهاددانشگاهی در طرح تحول و مقابله با بحران آب

استاندار سمنان از خدمان جهاددانشگاهی در طرح تحول سلامت و مقابله با بحران آب و همچنین از فعالیت‌های رسانه‌ای این نهاد در خبرگزاری ایسنا تجلیل کرد.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، محمد رضا خباز در سی و هفتمین سالروز تأسیس جهاددانشگاهی ضمن تبریک این روز به کارکنان این نهاد با اشاره به فعالیت های شاخص و اثرگذار جهاددانشگاهی در طرح تحول نظام سلامت و طرح احیاء و تعادل بخشی منابع آب و مقابله با بحران آب در استان گفت: از دیگر نکات برجسته در روند فعالیت جهاد دانشگاهی استان سمنان تعامل مطلوب این نهاد با دیگر دستگاههای اجرایی استان است .

وی اضافه کرد: در این راستا اقدامات بسیار مناسبی به انجام رسیده و برگزاری دوره های مشترک و تعاملی جهاد دانشگاهی با مراکز اجرایی استان از آن جمله می باشد که برای مثال برگزاری دوره ی آموزشی قنات و قنات داری در راستای اجرای طرح احیاء ئ تعادل بخشی منابع آب و بحران خشکسالی که چندی پیش توسط این مجموعه به انجام رسید یکی از اقدامات منحصر به فرد و شایسته ی جهاد دانشگاهی استان بود که با توجه به شرایط آبی استان و کشور اقدام جالب و درخور توجهی به نظر می رسید .

عالی ترین مقام اجرایی دولت در استان سمنان ادامه داد: جهاد دانشگاهی استان سمنان بعنوان یکی از مراکز فعال و موثر در مجموعه مراکز علمی و آموزشی استان سمنان است که با بهره گیری از مدیریت جوان و با انگیزه و نیز برخورداری از نیروی انسانی کارآزموده توانسته است اقدامات نسبتاً مناسب و چشمگیری در عرصه ی فناوری و تولید علم و نیز تعامل مستقیم با تولیدگران استان فراهم کند.

خباز اشاره کرد: تا آنجا که اینجانب از اقدامات این نهاد مطلع هستم، تلاش های مطلوبی به انجام رسیده است که از جمله می توانم به برگزاری ده ها دوره آموزشی عمومی و تخصصی ویژه کارکنان دولت و نیروهای آزاد در رشته های گوناگون علمی، آموزشی، فنی و فرهنگی، مدیریت و... اشاره نمایم .

وی همچنین اظهار کرد: مدیریت مطلوب و انعکاس مناسب اخبار و رویدادهای استان در راستای فعالیت های خبرگزاری ایسنا که با همت تلاشگران و خبرنگاران جوان این مجموعه در جهاد دانشگاهی استان به انجام می رسد نیز از دیگر اقدامات شایسته و درخور توجه جهاد دانشگاهی استان سمنان است.

استاندار سمنان با بیان اینکه جهاد دانشگاهی مظهر اقتصاد مقاومتی دانش بنیان است، تصریح کرد: جهاد دانشگاهی زمینه ساز اشتغال پایدار در کشور و استان بوده و به جهت تمام این فعالیت های اثرگذار و شاخص است که می توان گفت جهاد دانشگاهی، مجموعه ای پاک ، ارزش مدار و انقلابی است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: