• سه شنبه ۳ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 965-295-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نماینده شاهرود:

تکمیل استادیوم ۱۵هزار نفری شاهرود 5میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد/پیشرفت 20 درصدی استادیوم شاهرود

نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه ورزشگاه ۱۵ هزار نفری شاهرود ۲۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، گفت: تکمیل پروژه‌های نیمه تمام کشور نیازمند ۵۰۰ هزار میلیارد تومان اعتبار است.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان به نقل از دفتر این نماینده ، سیدحسن حسینی شاهرودی در بازدید از پروژه‌های نیمه‌تمام ورزشی شاهرود که با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان انجام شد بابیان اینکه واگذاری پروژه‌ها به بخش خصوصی توانست در اقتصاد کشور رونقی دوباره بخشد، گفت: نزدیک به ۵۰۰ هزار میلیارد تومان برای تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام کشور نیاز است.

نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه اگر با روند فعلی تخصیص اعتبارات عمرانی کشور حرکت کنیم بدون در نظر گرفتن تورم، نزدیک به ۲۰ سال طول می‌کشد تا این پروژه‌های نیمه‌تمام به بهره برداری برسد، افزود: مجلس در نظر گرفت تا این پروژه‌ها برای زودتر به بهره برداری رسیدن به بخش خصوصی واگذار شود.

دبیر کمیسیون اقتصادی در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: به‌موجب قانون برنامه توسعه پنجم که در برنامه توسعه ششم نیز تمدید و برای آن تسهیلات بهتری در نظر گرفته شد؛ بسیاری از پروژه‌های عمرانی با توجه به وضعیت اعتباری کشور که دولت توان اتمام آن را ندارد، با شرایط خاص و تسهیلات بانکی به بخش خصوصی واگذار شود.

این نماینده مردم در مجلس، بابیان اینکه در جلسه‌ای با وزیر ورزش و جوانان مقرر شد قسمتی از زیرساخت‌های نیمه‌تمام شاهرود تکمیل و بخشی از عقب‌ماندگی گذشته جبران شود، افزود: یکی از پروژه‌های نیمه‌تمام ورزشگاه ۱۵ هزارنفری است که سال‌ها نیمه‌کاره رها شده و پیشرفت فیزیکی ۲۰ درصدی دارد.

وی در ادامه تصریح کرد: به علت سنگین بودن پروژه مقرر شد تا در چند فاز به بهره‌برداری برسد که فاز اول آن شامل زمین چمن، سکوی تماشاگر، رختکن و.. . باشد که امیدواریم با اتمام طرح توسط شرکت توسعه فضاهای ورزشی کشور این پروژه تکمیل و شاهد بهره‌برداری از آن باشیم.

نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی، افزود: پیمانکار کار خود را شروع کرده و نزدیک به هفت میلیارد تومان تاکنون در این پروژه هزینه شده است و نزدیک به پنج میلیارد دیگر نیاز است تا این مجموعه ورزشی به ثمر برسد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: